"Szpital św. Anny", odc. 118. Kaja da szansę Wojtkowi? Poprosi ją, by wróciła do domu. "Pusto bez ciebie" [PRZED EMISJĄ W TV]

"Szpital św. Anny", odc. 118. Kaja Piotrowska
"Szpital św. Anny", odc. 118. Wojtek poprosi Kaję, by wróciła do domu. Co zrobi Piotrowska? [PRZED EMISJĄW TV]
Co wydarzy się w 118. odcinku "Szpitala św. Anny"? Kaja i Wojtek spotkają się w szpitalu. Po krótkiej rozmowie o pacjentce Fidor zmieni temat i poprosi Piotrowską, by ta wróciła do domu. Czy lekarka da szansę ich związkowi? Zobacz fragment odcinka przed emisją w TV.
Z artykułu dowiesz się:
  • Co wydarzy się w 118. odcinku "Szpitala św. Anny"?
  • "Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?

"Szpital św. Anny", odc. 118. Co dalej ze związkiem Kai i Wojtka? Fidor poprosi ukochaną, by wróciła do domu

Relacja Kai (Ada Szczepaniak) i Wojtka (Mateusz Mosiewicz) stała się dość skomplikowana. W jednym z ostatnich odcinków Piotrowska, będąc na mieście, dostrzegła ukochanego spędzającego czas z Hanką (Dominika Feiglewicz-Penarska) w jednej z krakowskich restauracji. Wieczorem między Kają a Wojtkiem doszło do kłótni, podczas której oboje wypowiedzieli o kilka słów za dużo. Gdy Fidor zasugerował, że sąsiadka w przeciwieństwie do Piotrowskiej "chce go słuchać", Kaja opuściła mieszkanie.

W 117. odcinku Wroński (Jakub Świderski) zastał Kaję śpiącą w dyżurce. Próbował dowiedzieć się, czy między Piotrowską a Fidorem jest na tyle źle, że lekarka jest zmuszona spać w szpitalu. Kaja nie miała jednak zamiaru rozmawiać z nim o swoim życiu osobistym. Wiadomo jednak, że Piotrowska nie wróciła do mieszkania ukochanego. Pod koniec odcinka zjawiła się bowiem w domu Zyty (Jolanta Fraszyńska), która zaproponowała jej nocleg.

W nadchodzącym 118. odcinku serialu Wojtek i Kaja spotkają się na szpitalnym korytarzu. Fidor zapyta lekarkę o pacjentkę po operacji, którą on wcześniej przywiózł do szpitala. Piotrowska poinformuje go o przebiegu zabiegu, a Wojtek wręczy jej torebkę, którą wspomniana kobieta pozostawiła w karetce. Oznajmi, że znajdujący się w środku telefon dzwonił kilka razy, co może oznaczać, że ktoś zamartwia się o pacjentkę. Kaja obieca Wojtkowi, że przekaże wszystko kobiecie, gdy ta wybudzi się po operacji. Po chwili Fidor zmieni temat i zada jej pytanie dotyczące ich związku.

- Kiedy wrócisz do domu? Pusto bez ciebie - powie smutno.

- Nie wiem. Na razie dobrze mi u Zyty - odpowie Piotrowska.

Wojtek jasno da Kai do zrozumienia, że chciałby, by ta zmieniła zdanie.

- Chciałbym, żebyś wróciła. Bardzo - oznajmi.

"Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?

Jak Kaja zareaguje na słowa Wojtka? Czy lekarka postanowi dać ich relacji jeszcze jedną szansę? A może Wojtek będzie musiał walczyć o ukochaną? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie, oglądając 118. odcinek "Szpitala św. Anny" w TVN. Nowe odcinki serialu emitowane są od poniedziałku do piątku o 16:50. Serial jest również dostępny na platformie Player.pl.

Autorka/Autor: Olga Konarzycka
Przeczytaj więcej