"Szpital św. Anny", odc. 117. Kaśka pozna byłą partnerkę Maćka. Reakcja lekarki zdziwi jej córkę. "Mamo, dobrze się czujesz?" [PRZED EMISJĄ W TV]
- Co wydarzy się w 117. odcinku "Szpitala św. Anny"?
- "Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?
"Szpital św. Anny", odc. 117. Kaśka pozna Alicję.
W ostatnich odcinkach serialu w życiu Maćka Bilewicza (Piotr Stramowski) ponownie pojawiła się jego była partnerka i mama Olka. Alicja (w tej roli Anna Czartoryska-Niemczycka) skontaktowała się z chirurgiem niedługo po tym, jak otrzymała wiadomość od ich synka. Mały Olek poprosił w niej mamę, by przyjechała do Polski, podkreślając, że bardzo za nią tęskni. Gdy Alicja oznajmiła Bilewiczowi, że chciałaby spotkać się z nim i ich synek, Maciek długo bił się z myślami. Nie był pewien, czy powinien pozwolić na spotkanie, nie znał intencji Sanewskiej i nie chciał mieszać Olkowi w głowie. Alicja nadal była jednak matką chłopca.
W końcu Maciek podjął decyzję i poinformował byłą partnerkę, że zgadza się na jej przyjazd. W 116. odcinku Bilewicz i Sanewska spotkali się w Krakowie. Kobieta oznajmiła wówczas chirurgowi, że chciałaby wszystko naprawić i być mamą dla Olka. Wyznała, iż kocha Maćka i ich syna i pragnie, by znów byli rodziną.
W nadchodzącym, 117. odcinku serialu Kaśka (Joanna Liszowska) w końcu będzie miała okazję poznać Alicję, o której dotychczas słyszała jedynie z opowieści Maćka. O poranku dr Hajduk odprowadzi Wandzię do szkoły. Wówczas przed budynkiem obie spotkają Olka i jego mamę.
- O mamo patrz, to Olek ze swoją mamą - poinformuje Kaśkę córka.
Chłopiec od razu przywita się z Wandzią i przedstawi jej swoją mamę. Dziewczynka w odpowiedzi skomplementuje zaś Alicję.
- Wow, pani jest naprawdę piękna - powie Wandzie.
- Dziękuję ci bardzo. Myślę, że ty jesteś ładniejsza - odpowie Sanewska.
Po chwili Kaśka postanowi przedstawi się Alicji. Sanewska uściśnie jej dłoń.
- Alicja, miło mi. Widzę, że nasze dzieci się przyjaźnią - odpowie Alicja, nieświadoma, że Kaśka dobrze zna się również Maćka.
- No, tak - odpowie nieśmiało dr Hajduk.
Nagle między Kaśką a Alicją nastanie chwila niezręcznej ciszy. To zwróci uwagę Wandzi.
- Mamo, dobrze się czujesz? - zapyta mamę dziewczynka.
"Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?
Jak zakończy się ta rozmowa? Czy Kaśka powie Alicji, że pracuje razem z Maćkiem? Dowiecie się, oglądając 117. odcinek "Szpitala św. Anny". Nowe odcinki serialu emitowane są od poniedziałku do piątku o 16:50 w TVN. Serial można również oglądać na platformie Player.pl.