"Szpital św. Anny", odc. 116. Maciek spotka się z mamą Olka! "Bałam się, że nie przyjdziesz" [PRZED EMISJĄ W TV]

"Szpital św. Anny", odc. 116. Maciek Bilewicz
"Szpital św. Anny", odc. 116. Maciek spotka się z Alicją! Jak potoczy się ta rozmowa? [PRZED EMISJĄ W TV]
Źródło zdj. gł.: x-news
Co wydarzy się w 116. odcinku "Szpitala św. Anny"? W życiu Maćka ponownie pojawi się jego była partnerka i mama Olka. Alicja (w tej roli Anna Czartoryska-Niemczycka) przyleci do Krakowa, a Bilewicz spotka się z nią po zmroku.
Z artykułu dowiesz się:
  • Co wydarzy się w 116. odcinku "Szpitala św. Anny"?
  • "Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?

"Szpital św. Anny", odc. 116. Maciek spotka się z Alicją!

Maciek Bilewicz (Piotr Stramowski) miał ostatnio sporo na głowie. Przypomnijmy, że w jednym z ostatnich odcinków serialu chirurg otrzymał niespodziewany telefon od mamy Olka. Jak Maciek wyznał Zycie w 2. sezonie, jego była partnerka porzuciła rodzinę. Alicja nigdy nie chciała mieć dzieci i choć gdy na świecie pojawił się ich synek, Bilewicz łudził się, że stworzą rodzinę, czas pokazał inaczej.

W ostatnich odcinkach Alicja skontaktowała się jednak z Maćkiem, wyrażając chęć spotkania z nim i z Olkiem. Wkrótce Bilewicz dowiedział się, że chłopiec napisał do mamy i poprosił ją o przyjazd. Bilewicz długo bił się z myślami. Nie wiedział, jakie intencje ma Alicja i nie był pewien, czy powinien pozwolić na jej spotkanie z synem. Jednocześnie nie chciał jednak złamać chłopcu serca, kobieta nadal była przecież jego mamą. W 115. odcinku Bilewicz w końcu podjął decyzję. Zadzwonił do Alicji i oznajmił, że zgadza się na jej przyjazd do Polski.

W nadchodzącym, 116. odcinku "Szpitala św. Anny" w końcu zobaczymy spotkanie Maćka z byłą partnerką! Wieczorem Bilewicz zjawi się na jednym z krakowskich mostów, gdzie będzie już na niego czekała Alicja. W roli mamy Olka zobaczymy Annę Czartoryską-Niemczycką.

- Cześć, Alicja - przywita byłą partnerkę Bilewicz.

- O, hej. Bałam się, że nie przyjdziesz - odpowie Alicja.

"Szpital św. Anny", odc. 116. Maciek Bilewicz
"Szpital św. Anny", odc. 116. Maciek Bilewicz
Źródło zdjęcia: x-news

Po chwili ciszy Maciek i jego była partnerka wymienią kilka uprzejmości. Kobieta pochwali wygląd Bilewicza, a on zapyta ją, jak minął jej lot ze Stanów Zjednoczonych.

- Dobrze wyglądasz - powie Alicja.

- Dziękuję. Jak lot? - odpowie chirurg.

Alicja oznajmi, że podróż minęła jej bez problemów. Po chwili zapyta zaś Maćka, czy pamięta miejsce, w którym się znajdują.

"Szpital św. Anny". Kiedy i gdzie oglądać 3. sezon?

Jak potoczy się rozmowa Maćka i Alicji? Czy Bilewiczowi uda się dojść do porozumienia z byłą partnerką? Czy most, na którym odbędzie się ich rozmowa, ma dla pary szczególne znaczenie? Dowiecie się, oglądając 116. odcinek "Szpitala św. Anny", który zostanie wyemitowany we wtorek 28 kwietnia o 16:50 w TVN. Serial jest również dostępny na platformie Player.pl.

Autorka/Autor: Olga Konarzycka
Przeczytaj więcej