Skazana 3: Pati dowiaduje się prawdy o Krystianie

Skazana 3: Pati dowiaduje się prawdy o Krystianie
Pati wychodzi na wolność. Po rekonwalescencji w szpitalu postanawia wyruszyć nad morze. Od Wiesi dowiaduje się, gdzie jest Krystian.

Pati trafiła do więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci. Dostała wyrok 8 lat. W 2. sezonie mogliśmy dowiedzieć się trochę więcej o jej życiu prywatnym. Na horyzoncie pojawił się Krystian, jej ukochany. Na jednym z widzeń wyciągnął pierścionek i oświadczył się Cichy. Szczęśliwa przyjęła jego propozycję. Niestety nie dane jej było cieszy się zbyt długo. Kiedy wystrojona w biała sukienkę, stawiła się przed urzędnikiem, który miał udzielić im ślubu, Krystian nabrał wątpliwości. W ostatniej chwili zdecydował, że nie jest gotowy na małżeństwo. Powiedział, że ma inną kobietę i to dla niej zostawia Patrycję. Dziewczynie pękło serce.

Po buncie w więzieniu Pati wyszła na wolność. Kilka dni musiała spędzić w szpitalu, by wyleczyć poparzenia. Jednak po okresie rekonwalescencji postanowiła wyruszyć nad morze, by załatwić kilka spraw. Odwiedziła Wiesię, która była dla niej jak druga matka. Kucharka ze smażalni ryb, w której pracowała Pati, jest ciekawa, jak wygląda życie za kratami. Wypytuje też o rodzeństwo Cichy, z którym ta niestety utraciła kontakt. W końcu Wiesia dopytuje o Krystiana. Pati jest na niego zła. Nie chce o nim w ogóle słyszeć. Na szczęście Wiesia postanawia powiedzieć prawdę. Mężczyzna trafił do aresztu jako podejrzany w sprawie śmierci lokalnego mafioso. Pati może odetchnąć z ulgą przynajmniej w jednej kwestii - Krystian zostawił ją przed ołtarzem, bo nie chciał jej wciągać w sprawę sprzed lat.

Skazana 3, odcinek 1
20230301_Skazana3_Player_AW_0848
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_1-8
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_1-14
20230311_Skazana3_Player_AW_0191
+25
Zobacz galerię

Pati gotowa na ślub

W 2. sezonie Pati przygotowywała się do ważnego wydarzenia w swoim życiu. Bycie żoną Krystiana było jej marzeniem.

Skazana 2: Pati szykuje się do ślubu

Zobaczcie, jak wyglądały kulisy przygotowań do ślubu.

211112_SKAZANA_MAKING_OFF_PLAN
Skazana 2: Pati przygotowuje się do ślubu. Zobaczcie making of!

Skazana 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na antenie TVN w poniedziałki o 21:35.

Wszystkie odcinki dostępne są również w Playerze.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "SKAZANA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Ola Adamska o Pati

Pati podbiła serca publiczności od 1. sezonu serialu "Skazana". Ola Adamska stworzyła wyrazistą postać, która jasno potrafi wyrażać swoje zdanie, doskonale zna zasady panujące w więzieniu i potrafi się w nich sprawnie poruszać. Choć dobrze wie, jak wyglądają realia w zakładzie karnym, nie wszystko jest takie oczywiste. Zapytaliśmy Aleksandrę Adamską, która postać jeszcze będzie nas zaskakiwać.

230426_Skazana_3_setka_O_Adamska_02
Skazana 3: Aleksandra Adamska o najbardziej zaskakującej postaci
Myślę, że postać grana przez Gabrysię Muskałę - Dorota. (...) Struktura charakterologiczna Doroty jest tak skonstruowana, że jest nieobliczalna i zaskakująca.
powiedziała Aleksandra Adamska

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości