Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Skazana PRZED EMISJĄ W TV: Alicja rzuca oskarżenia w stronę Hepnera
W zakładzie karnym w Zabrzu nie cichą echa buntu. Alicja Mazur jest przesłuchiwana. Prokuratura chce się dowiedzieć, kto jest odpowiedzialny za zamieszki. Była sędzia oskarża Hepnera. Zobaczcie przedpremierowy fragment 1. odcinka.

Alicja Mazur jest przesłuchiwana w sprawie wydarzeń w więzieniu. W rozmowie z prokuratorem nie chce wskazać, kto jest odpowiedzialny za bunt. Stara się skierować uwagę organów ścigania na działania Sylwestra Hepnera. Dyrektor zakładu karnego w Zabrzu jest - według niej - zamieszany w handel ludźmi. Dowody na jego działania znajdowały się na komputerze w jego gabinecie. Mazur ma świadków, którzy widzieli nagrania z nielegalnych aukcji w internecie. Czy współosadzone potwierdzą jej słowa?

Skazana 3, odcinek 1
20230301_Skazana3_Player_AW_0848
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_1-8
SKAZANA_3_DZIEN_8_08_02_2023_ODC_1-14
20230311_Skazana3_Player_AW_0191
+25
Zobacz galerię

Skazana 3 - co wydarzy się w 1. odcinku?

Nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną. W szczególności dostaje się w kość Campinie, Shibie i Francy, czyli więźniarkom wskazanym przez Alicję jako świadków licytacji kobiet w darknecie. Hepner wie, że ich zeznania mogą oznaczać jego koniec.

W tym samym czasie na więziennym oddziale matki i dziecka Kosa cieszy się macierzyństwem. Niestety na ciele Mikiego pojawiają się siniaki. Kosa jest podejrzana o bicie dziecka.

W końcu Hepner zostaje zatrzymany do wyjaśnienia przez prokuraturę. To daje Alicji nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, a Hania będzie bezpieczna. Nie wierzy w to Serafin, który na własną rękę szuka zemsty.

Skazana 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na antenie TVN w poniedziałki o 21:35.

Wszystkie odcinki dostępne są również w Playerze.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "SKAZANA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Agata Kulesza. Aktorstwo było jej przeznaczone

Agata Kulesza jest aktorką, która wciela się w główną rolę w serialu "Skazana". Za pierwszym razem dostała się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem w 1994 roku. W wywiadzie z Małgorzatą Czop powiedziała, że aktorstwo jest dla niej ważną częścią życia i nie wyobraża sobie, że mogłaby uprawiać inny zawód.

230517 PLAYERLOVE Kulesza v1 cz 1_1
"Nigdy sobie nie odpuszczam". Rozmawiamy z Agatą Kuleszą, cz. I
Bardzo ważny. Ten zawód, tak śmiesznie to nazywam, że wiem, jak go uprawiać bez miłości, kiedy ja go kocham, a zawód mnie mniej i wiem, jak się go uprawia w wzajemnej miłości. Teraz uważam, że jesteśmy w symbiozie. W wielu sytuacjach życiowych (...) ten zawód mi pomógł i mam wrażenie, że nigdy mnie nie zdradzi. Jestem rzetelna w swojej pracy i jestem przygotowana. Może to jest jakieś prymusostwo, ale myślę, że nie tylko...
powiedziała Agata Kulesza

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości