playerlove: Aleksandra Adamska w balonowym quizie

Autor:
Małgorzata
Czop
Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
playerlove: Balonowy quiz z Aleksandrą Adamską

Aleksandra Adamska podbiła serca widzów brawurowo wcielając się w postać Pati w serialu "Skazana". Zachwyca naturalnością i pomysłowością, a przed nią nowe zawodowe wyzwania. W rozmowie z Małgorzatą Czop opowiedziała o graniu snajperki, ważnych życiowych spotkaniach i 2. sezonie opowieści o Alicji Mazur.

Aleksandra Adamska. Szpilki i glany

Aleksandra Adamska ukończyła Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie w specjalizacji wokalno-aktorskiej. Od lat gości na szklanym ekranie, a widzowie mogli ją poznać w takich produkcjach jak "Diagnoza" czy "Królestwo Kobiet". Jednak to rola Pati w serialu "Skazana" przyniosła jej rozpoznawalność i przyciągnęła uwagę widzów. Adamska stworzyła charyzmatyczną postać, która współdzieli celę z Alicją Mazur, graną przez Agatę Kuleszę. To właśnie za sprawą tej bohaterki pokazała wachlarz swoich aktorskich możliwości, udowadniając, że doskonale poradzi sobie zarówno w "szpilkach", jak i "glanach".

Na premierę czeka obecnie kilka produkcji z jej udziałem, m.in. "Skazana 2", "Ślub doskonały" czy tajemniczy projekt, o którym opowiedziała w wywiadzie. W rozmowie z Małgorzatą Czop zdradziła kulisy fizycznych przygotowań do nowej produkcji oraz opowiedziała o tym, co czeka Pati w kolejnych odcinkach serialu Playera.

Aktorka wzięła również udział w balonowym quizie. Sprawdźcie, jaką piosenkę wybierze na karaoke i jaka jest jej ulubiona postać z bajki.

Całą rozmowę z cyklu playerlove znajdziecie tu:

"Jak ja to lubię robić". O aktorstwie rozmawiamy z Aleksandrą Adamską
"Jak ja to lubię robić". O aktorstwie rozmawiamy z Aleksandrą Adamską

Autor:Małgorzata Czop

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl