Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Wiki jest podejrzana o dwa zabójstwa. Czy Hepner jej pomoże?

Skazana 3: Wiki jest podejrzaną o dwa zabójstwa?!
Wiki zostaje zatrzymana przez policję. Mario ją przesłuchuje. Dziewczyna jest podejrzana o udział w dwóch zabójstwach: Serafina i Rabczuka. Zobaczcie przedpremierowy fragment 5. odcinka.

Skazana 3. Wiki ma kłopoty

Wiki zostaje aresztowana. Policja podejrzewa ją o udział w dwóch zabójstwach. Mario przesłuchuje dziewczynę, mówiąc jej, że w obu miejscach zbrodni była widziana kobieta. W nocy, kiedy zginął Serafin, ktoś wychodził z jego mieszkania. Z kolei w hotelu, gdzie zatrzymał się Rabczuk Wiki jest widoczna na nagraniach z monitoringu. Jest ostatnią osobą, która widziała go żywego. Dziewczyna przyznaje się, że lubiła Rabczuka, ponieważ był dla niej dobry. Zeznaje, że Hepner aranżował jej spotkania ze swoim znajomym, ponieważ zależało mu na tym, by miała wszystko, co najlepsze. Nawet to, czego sam nie mógł jej dać.

W trakcie przesłuchania na komisariacie pojawia się adwokat. Mecenas Dmoch reprezentuje Wiki i przerywa rozmowę. Chce, aby jego klientka skonsultowała z nim swoją linię obrony.

Skazana 3, odcinek 5
Skazana 3, odcinek 5
20230414_Skazana3_Player_AW_0123
20230412_Skazana3_Player_AW_0185
20230406_Skazana3_Player_AW_0032
+18
Zobacz galerię

Skazana 3 - co wydarzy się w 5. odcinku?

Dzięki Swiecie Alicja poznaje prawdę o Dorocie Wójcik, z kolei dzięki Kraszeckiemu poznaje przeszłość Hepnera. Jedną z tajemnic przeszłości stanowi brat Kraszeckiego, z którego zaginięciem Hepner może mieć związek.

Hepner za wszelką cenę chce wyciągnąć Wiki z aresztu. Jednocześnie w oczekiwaniu na nominację generalską i awans na stanowisko dyrektora generalnego więziennictwa, musi dbać o swój nienaganny wizerunek.

Tymczasem podczas jego pobytu w ministerstwie Pola Nawrot wszczyna bunt.

Zdesperowany Penis, chce wymusić na Natalii powrót do dealerki, pieniądze z narkotyków mają pokryć leczenie Mikiego. Natalia odmawia, co powoduje dramatyczne konsekwencje.

Alicja podstępem zdobywa przepustkę. Poza murami więzienia spotyka się z Pawłem, razem dokonują makabrycznego odkrycia.

Skazana 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na antenie TVN w poniedziałki o 21:35.

Wszystkie odcinki dostępne są również w Playerze.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "SKAZANA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Kinga Jasik o Wiki w 3. sezonie

Kinga Jasik od 1. sezonu wciela się w postać Wiktorii Panek. Młoda dziewczyna, która chodziła do szkoły z Hanią Mazur, córką Alicji, musi sobie radzić w trudnej rzeczywistości. Początkowo była odpowiedzialna za przemycanie narkotyków do więzienia. Jej powiązania z Kosą nie uchroniły jej przed trafieniem do burdelu. To tam wypatrzył ją Hepner.

Wiki jest doświadczona przez życie. Los rzuca jej kłody pod nogi, ale ona się nie poddaje i próbuje znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji.

230413_skazana3_setki_Jasik_1
Skazana 3: Kinga Jasik o Wiki
Wiki jest niezniszczalna. Nie zazdroszczę jej historii, bo jest po prostu trudna. Ale tak ja widzę tę Wiki, to ona po nie daje za wygraną. Ona jest z żelaza i w 3. sezonie też wymyśliła sposób, jak przeżyć, przetrwać i jeszcze się ustawić.
powiedziała Kinga Jasik

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości