Skazana 4: Agata Kulesza odgryza ucho osadzonej. Zobacz kulisy sceny

Skazana 4, odcinek 2
Agata Kulesza w scenie kaskaderskiej w serialu "Skazana"
Serial "Skazana" obfituje w trudne sceny, w których osadzone ze sobą walczą. Fizyczne konfrontacje są wymagające w realizacji. Zobaczcie, jak wygląda realizowanie scen kaskaderskich.

W 2. odcinku finałowego sezonu "Skazanej" wiele się wydarzyło. Alicja Mazur trafiła na więzienny oddział psychiatryczny. Była sędzia ma problemy ze snem i coraz gorzej się czuje. Jej przeniesienie to jedyne rozwiązanie, by zapewnić jej bezpieczeństwo.

Na oddziale psychiatrycznym znajduje się już Dorota Wójcik. Osadzone mają wspólną przeszłość. Mazur próbuje ponownie do niej się zbliżyć. Staje się jednak łatwym celem dla brutalnych osadzonych, które z łatwością przekraczają granice. Kobieta by zaznaczyć swoją pozycję i siłę, musi doprowadzić do fizycznej konfrontacji. Byliśmy na planie podczas realizacji jednej z takich scen. Alicja Mazur chwyta za krzesło, wymierza cios, po czym rzuca się na osadzoną. Podduszając ją, odgryza jej ucho.

- Z reguły grupa kaskaderów, która się nami opiekuje, pokazuje nam choreografię.  My najpierw ją ćwiczymy, żeby nic się nikomu nie stało, a później próbujemy to zrobić na tyle wiarygodnie, żeby to jakoś wyglądało.  Tym razem ja miałam takie krzesło na takim ograniczniku, na takim sznurku, ale długo to trwało zanim ja uwierzyłam w to, że to krzesło się zatrzyma,  bo wydawało mi się, że ta linka pęknie i zrobi komuś krzywdę - mówiła Agata Kulesza.

- Ja miałam tutaj wspaniałą partnerkę Dorotkę, która gra Mirkę i to było fajne, że ona była taka organiczna i tak ładnie powsadzała to w ciało,  że czułyśmy się obie bezpieczne, bo to tak naprawdę jest więcej w ciele, co się zagra w impulsach, niż to, żebyśmy miały jakiś taki kontakt fizyczny bezpośredni. Ale nie przepadam za tym - zapewnia aktorka.

Skazana 4, odcinek 2
Skazana 4, odcinek 2: Gabriela Muskała, Agata Kulesza
SKAZANA_4_DZIEN_15_16_11_2023_ODC_2-11
SKAZANA_4_DZIEN_15_16_11_2023_ODC_2-6
SKAZANA_4_DZIEN_10_10_11_2023_ODC_2-14
+12
Zobacz galerię

Skazana 4 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" będzie można oglądać na platformie Max od 11 czerwca.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Skazana 4 - obsada i twórcy

Obok Agaty Kuleszy w obsadzie finałowej serii znaleźli się Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"); Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Leszek Lichota (Michał Kraszecki), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak "Penis"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Kinga Jasik (Wiktoria Panek "Wiki"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Konrad Eleryk (Krystian), Artur Paczesny (Doktor Obara), Dawid Zawadzki (Smentoch), Juliusz Chrząstowski (Richter), Martyna Byczkowska (Hanna Mazur), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Monika Dawidziuk ("Amfisa"), Monika Obara (Strażniczka Ziętarek), Marta Stalmierka ("Shiba"), Karolina Micuła ("Krzywa"), Irena Melcer (Mariolka), Angelika Cegielska (Mirka) i Hanna Chojnacka-Gościniak (Anna Wiśniewska). 

Projekt rozwijany był przez Zespół Produkcji Fabularnej. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada Bartosz Konopka, za zdjęcia Mikołaj ŁebkowskiPSC, a za casting Viola Borcuch. Scenografią zajmuje się Marcelina Początek-Kunikowska i Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz  Blachnicki.   

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?