Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Hania kluczem do rozwiązania zagadki!

Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Hania kluczem do rozwiązania zagadki!
Zawieja ma twardy orzech do zgryzienia. W śledztwo zostaje wplątana jej córka. Tylko Hania widziała podejrzanego i może pomóc w stworzeniu portretu pamięciowego. Zobaczcie przedpremierowy fragment 4. odcinka.

Anka Janas trafia do szpitala. Prawdopodobnie została zaatakowana przez tego samego człowieka, który śledzi Zawieję. Wiadomo tylko, że porusza się czarnym golfem i ma charakterystyczny tatuaż na dłoni. Nikt nie widział jego twarzy. Jedyną osobą, która miała kontakt z mężczyzną jest córeczka Zawiei. Policjantka staje przed dylematem, czy zaangażować dziewczynkę w śledztwo. Jej opis może pomóc znaleźć człowieka odpowiedzialnego za śmierć Magdy Kosińskiej.

Odwilż, odcinek 3

Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Marcin szuka zabójcy żony
Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Marcin szuka zabójcy żony
Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Zawieja jest śledzona. Kto chce jej zagrozić?
Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Zawieja jest śledzona. Kto chce jej zagrozić?
Odwilż: Ostre przesłuchanie Janas
Odwilż: Ostre przesłuchanie Janas
Odwilż: Zawieja na miejscu odnalezienia samochodu Magdy
Odwilż: Zawieja na miejscu odnalezienia samochodu Magdy
Odwilż: Pacjent Magdy odpowiedzialny za jej śmierć?
Odwilż: Pacjent Magdy odpowiedzialny za jej śmierć?

"Odwilż" - co się wydarzyło się w 3. odcinku?

Szukając nowych tropów Zawieja i Trepa udają się do szpitala psychiatrycznego, w którym pracowała zamordowana kobieta. Podejrzewają, że do jej śmierci mógł przyczynić się któryś z jej trudnych pacjentów. W tym czasie prokurator Strzelecki otrzymuje podejrzaną paczkę. Policja przypuszcza, że przesyłka może mieć bezpośredni związek z mordercą jego córki. Po nieporozumieniu na komisariacie Zawieja konfrontuje się Radwanem.

Odwilż, odcinek 3
Odwilż, odcinek 3
15085504_odwilz-odcinek-3_ORIGINAL
15085507_odwilz-odcinek-3_ORIGINAL
15085495_odwilz-odcinek-3_ORIGINAL
+5
Zobacz galerię

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Odwilż"?

Serial "Odwilż" możecie oglądać w poniedziałki o 21:35 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "ODWILŻ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zawieja i Trepa duet idealny

Katarzyna Wajda i Bartłomiej Kotschedoff tworzą ekranowy duet do spraw specjalnych. Oboje wcielają się w policjantów, którzy próbują rozwikłać zagadkową śmierć Magdy Kosińskiej, córki prokuratora Strzeleckiego.

Dla aktorów to ciekawe spotkanie na planie w Szczecinie, gdzie w mrocznym klimacie kryminału, mogą stworzyć skomplikowane postaci.

Katarzyna Wajda o Zawiei
Zawieja ma dużo w sobie skrajności. Jest krucha, wrażliwa wewnętrznie, zraniona, ale na zewnątrz trzyma fason twardej i nieustępliwej. Jest dobra w swojej pracy. Skrupulatna. Ma szósty zmysł. Jednocześnie prywatnie jest niepozbierana. Boi się miłości. Boi się zaufać od nowa. To powoduje, że jest taka, a nie inna
- powiedziała Kasia Wajda
Bartłomiej Kotschedoff o Trepie
Swojego bohatera, Krzysztofa Trepę, młodszego aspiranta, opisałbym jako człowieka uczuciowego, ale powierzchownie... no właśnie zdystansowanego. Nie oschłego, ale z dystansem do wielu spraw. (...) To jest silny koleś, który ma wrażliwe serce. (...) I też ma swoją tajemnicę
- powiedział Bartłomiej Kotschedoff

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości