"Na Wspólnej" w odcinku 3787: Czy zdradzony Damian wybaczył żonie romans? Czy Monika namówiła męża na szczerą rozmowę?

Kadr z odcinka 3790 serialu TVN "Na Wspólnej" - Monika Cieślik (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczak).
Na Wspólnej - 3790
Źródło: x-news
Walka Moniki (Sylwia Gliwa) o rodzinę. Czy Cieślikowie przeprowadzili decydującą rozmową i zaczną ratować swój związek? Czy koszmar Olki (Marta Wierzbicka) zacznie się od nowa? Alan informuje, że przyjeżdża do Warszawy. Przeczytajcie streszczenie najnowszego odcinka 3787 serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Olka (Marta Wierzbicka) zerwie kontakt z Czerskim (Mariusz Zaniewski)? Do Warszawy wraca Alan! Kłopoty dopiero się zaczną?

Amelia, realizując swój plan połączenia rodziców, planuje dla ich trójki wspólne atrakcje. Kiedy widzi, jak ojciec SMS-em próbuje umówić się na wieczór z Olą (Marta Wierzbicka) , korzysta z jego nieuwagi i podszywając się pod niego, wysyła z telefonu ojca SMS-a do młodej Zimińskiej, której proponuje spotkanie w jego kancelarii. Dziewczyna tak wszystko sprytnie obmyśla, że kiedy razem z mamą spotykają się z Mariuszem (Mariusz Zaniewski) pod jego kancelarią nadchodzi młoda Zimińska, która widzi Czerskiego z córką i byłą żoną, z którą najwyraźniej ma on doskonały kontakt. Zaskoczona Ola odpuszcza i ku satysfakcji Amelii, niezauważona przez Mariusza i Lidię, odchodzi. Wieczorem z Olą kontaktuje się z Alan, który oznajmia, że przyjeżdża do Warszawy i liczy na spotkanie. Kiedy chwilę później do Oli dzwoni Czerski, młoda Zimińska wciąż poruszona tym, co dziś zobaczyła, nie odbiera połączenia. Mariusz, zawiedziony brakiem kontaktu z Olą, postanawia spędzić wieczór z byłą żoną i córką…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" w odcinku 3787: Czy zdradzony Damian wybaczył żonie romans? Czy Monika namówiła męża na szczerą rozmowę?
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Monika (Sylwia Gliwa) próbuje ratować swoją rodzinę! Czy Damian (Waldemar Błaszczak) zdecyduje się na rozmowę?!

Monika (Sylwia Gliwa) wybiera się na wywiadówkę syna. Bogdan (Wojciech Brzeziński) widząc przygnębienie siostry z powodu rozstania z mężem próbuje ją jakoś pocieszyć, co tylko jeszcze bardziej wpędza Cieślikową w podły nastrój. Tymczasem Kajetan dowiaduje się że jego przyjaciela rzuciła dziewczyna. Wzburzony tym faktem Kajtek podczas lekcji wf-u rzuca w dziewczynę piłką i bardzo chamsko się odzywa. Chwilę później Monika zostaje wezwana pilnie do szkoły, gdzie dowiaduje się o karygodnym zachowaniu jej syna. Wieczorem wzburzona pojawia się u Damiana i udziela Kajtkowi ostrej reprymendy, do której przyłącza się również Cieślik. Monika kategorycznie żąda od syna, by przeprosił koleżankę i nie mścił się na dziewczynach za błędy swojej matki. Kiedy Cieślikowie na chwilę zostają sami Monika idzie za ciosem i próbuje przekonać męża do szczerej, oczyszczającej rozmowy na temat ich związku. Ku jej rozczarowaniu Damian oznajmia, że nie ma jej nic do powiedzenia…   

Kadr z odcinka 3790 serialu TVN "Na Wspólnej" - Monika Cieślik (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczak).
Na Wspólnej - 3790
Kadr z odcinka 3790 serialu TVN "Na Wspólnej" - Monika Cieślik (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczak).
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Dagmara (Katarzyna Kołeczek) i Nowak (Jakub Wesołowski) są sobą zauroczeni! Czy to początek romansu?!

Tymon (Łukasz Wójcik), zauroczony Dagmarą (Katarzyna Kołeczek), próbuje nawiązać z nią miłą rozmowę. Ona jednak nie ma dla niego czasu, bo razem z Igorem zajmują się sprawą tajemniczego, śmiertelnego wypadku na podwarszawskiej autostradzie, którego sprawca prawdopodobnie ukrywany jest przez policję.

Nowak (Jakub Wesołowski) postanawia porozmawiać o sprawie z policjantami prowadzącymi śledztwo. Jednak ci odmawiają rozmowy z dziennikarzem i odsyłają go do rzecznika. Ten zaś mówi Igorowi tylko to, co zostało już podane w oficjalnym komunikacie. Jakiś czas później Dagmara bezskutecznie próbuje skontaktować się ze świadkiem, który nagrał sportowe auto tuż przed tragicznym wypadkiem, jednak jego nagranie zniknęło z Internetu. Dziennikarze postanawiają nie odpuszczać. Nowak ma nadzieję, że dowie się czegoś od swojego policyjnego informatora. Kiedy widzi, że Dagmara siedzi do późna w biurze i wciąż szuka w sieci informacji, bardzo docenia jej zaangażowanie, jednak kategorycznie każe jej kończyć pracę i wracać do domu. Na parkingu Igor i Dagmara rozmawiają o tym, że dzieci są całym ich prywatnym życiem. Wyraźnie widać, że oboje bardzo dobrze czują w swoim towarzystwie…

Kadr z ocinka 3787 serialu TVN "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3787
Kadr z ocinka 3787 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Co w nowych odcinkach serialu? Kiedy jest emisja "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na oficjalny profil serialu na Instagramie i dowiedz się więcej!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości