"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3850 w TV: Bradecka próbuje uwieść Smolnego?!

Na Wspólnej, odcinek 3850, Anna Dereszowska i Łukasz Konopka
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3850 w TV: Bradecka próbuje uwieść Smolnego?!
Judyta (Anna Dereszowska) podczas kolejnego spotkania ze Smolnym (Łukasz Konopka) w sprawie książki wyraźnie próbuje skrócić dystans. Jak zachowa się Krzysztof? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 3850. odcinku serialu "Na Wspólnej"!
Na Wspólnej, odcinek 3850, Anna Dereszowska i Łukasz Konopka
Na Wspólnej, odcinek 3850, Anna Dereszowska i Łukasz Konopka
Źródło: kadr z serialu
Bradecka (Anna Dereszowska) ma ochotę na Smolnego (Łukasz Konopka)?!

Smolny (Łukasz Konopka) zaprasza do siebie Bradecką (Anna Dereszowska), która próbuje skrócić dystans między nimi! Co na to Krzysztof?! Tymczasem przyjaciele robią Grześkowi (Jakub Tofil) urodzinową niespodziankę. Wałek życzy przyjacielowi, żeby mógł zawsze być sobą… Podczas rodzinnego przyjęcia u Smolnych, Grześka stresują pytania mamy o Helę i studia. Jednak najtrudniej mu znieść zachwyty nad tym, na jakiego pięknego mężczyznę wyrósł!

Alina uwodzi Antka (Bartosz Gomoła) – po co?!

Alina tłumaczy się facetowi od przemytu narkotyków z nocnej wpadki - zapewnia go, że ma niezawodny plan na następną dostawę. Wkrótce Urbańska proponuje Bergowi, żeby dali szansę na rozwój Antkowi (Bartosz Gomoła) i zrobili go menedżerem firmy. Wieczorem Alina idzie z Antkiem na wino, po czym proponuje mu… seks! Po co robi to wszystko?!     

Uczeń zakochany w Żbikowej (Julia Chatys)?!

Mia wyrzuca Leonowi, że ją okłamał i robi wszystko, żeby spędzać czas z atrakcyjną plastyczką! Chłopak przekonuje, że robi to tylko z miłości do malowania. Zazdrosna Mia wie swoje! Tymczasem Daria (Patrycja Topajew) ostrzega Kasię, że Leon to młody mężczyzna – musi mu jasno postawić granice w ich relacji…

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające — z życia wzięte — wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.10 w TVN.

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: kadr z serialu

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?