"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3850 w TV: Uczeń zakochał się w Kasi?! Co na to Darek?

"Na Wspólnej" - 3850
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3850 w TV: Uczeń zakochany w Żbikowej?!
Źródło: TVN
Leon zakochał się w Kasi (Julia Chatys)? Daria (Patrycja Topajew) ostrzega Żbikową (Julia Chatys), że musi mu jasno postawić granice w ich relacji… Czy Kasia jej posłucha? Zobaczcie fragment odcinka 3850 przed premierą w telewizji. A co jeszcze wydarzy się w odcinku? Bradecka (Anna Dereszowska) ma ochotę na Smolnego (Łukasz Konopka)?! Sprawdźcie już teraz.
Uczeń zakochany w Żbikowej (Julia Chatys)?!

Mija wyrzuca Leonowi, że ją okłamał i robi wszystko, żeby spędzać czas z atrakcyjną plastyczką! Chłopak przekonuje, że robi to tylko z miłości do malowania. Zazdrosna Mia wie swoje! Tymczasem Daria (Patrycja Topajew) ostrzega Kasię (Julia Chatys), że Leon to młody mężczyzna – musi mu jasno postawić granice w ich relacji…

A co jeszcze wydarzy się w odcinku 3850 serialu "Na Wspólnej"?

Bradecka (Anna Dereszowska) ma ochotę na Smolnego (Łukasz Konopka)?!

Smolny (Łukasz Konopka) zaprasza do siebie Bradecką (Anna Dereszowska) , która próbuje skrócić dystans między nimi! Co na to Krzysztof?! Tymczasem przyjaciele robią Grześkowi (Jakub Tofil) urodzinową niespodziankę. Wałek życzy przyjacielowi, żeby mógł zawsze być sobą… Podczas rodzinnego przyjęcia u Smolnych, Grześka stresują pytania mamy o Helę i studia. Jednak najtrudniej mu znieść zachwyty nad tym, na jakiego pięknego mężczyznę wyrósł!

Image_1024 - 2024-07-10T095306
Image_1024 - 2024-07-10T095306

Alina uwodzi Antka – po co?!

Alina tłumaczy się facetowi od przemytu narkotyków z nocnej wpadki - zapewnia go, że ma niezawodny plan na następną dostawę. Wkrótce Urbańska proponuje Bergowi (Anna Dereszowska), żeby dali szansę na rozwój Antkowi i zrobili go menedżerem firmy. Wieczorem Alina idzie z Antkiem na wino, po czym proponuje mu… seks! Po co robi to wszystko?!

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające — z życia wzięte — wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.10 w TVN.

Oglądaj serial "Na Wspólnej" także w Max!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?