"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3805-3809: Co planuje Zuza? Czy Cieślik zakocha się w Martynie?

"Na Wspólnej" - 3805
W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej"!
Źródło: TVN
Zuza (Małgorzata Socha) chce sprzedać firmę? Jak potoczą się losy Cieślików? Małżeństwo zakończy się rozwodem? Czy Bednarczukowa (Izabela Dąbrowska) pomoże 16-letniemu striptizerowi? Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków 3805-3809?

"Na Wspólnej": Zwiastun tygodniowy odcinków 3805-3809!

To będzie zaskakujący tydzień w serialu TVN "Na Wspólnej", pełen niespodzianek i zwrotów akcji! Do Warszawy wraca Zuza (Małgorzata Socha). Co planuje? Jesteście ciekawi, jak potoczą się losy Hofferów? Czy Cieślikowie wezmą rozwód? Czy Martyna uwiedzie Damiana (Waldemar Błaszczak)? Zobaczcie już teraz zwiastun tygodniowy odcinków 3805 - 3809.

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3805-3809: Co planuje Zuza? Czy Cieślik zakocha się w Martynie?
Źródło: x-news

Co w nowych odcinkach serialu? Kiedy jest emisja "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami.

Zajrzyjcie na oficjalny profil serialu "Na Wspólnej" na Instagramie!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Autor: Magda Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości