"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3824 w TV: Martyna i Damian lądują w łóżku! To koniec małżeństwa Cieślików?

"Na Wspólnej" - 3824
Monika kontra Martyna – serce Cieślika zgarnie… ta druga!
Źródło: TVN
Martyna na dobre zadomowiła się u Damiana (Waldemar Błaszczak)! Ubrana w miniówkę szykuje mu królewskie śniadanie! Jak potoczą się losy tej rodziny? Czy Monika (Sylwia Gliwa) odzyska kiedyś męża? A może to małżeństwo zakończy się rozwodem? Sprawdźcie już teraz oglądając fragment przed premierą w telewizji.

"Na Wspólnej": Monika (Sylwia Gliwa) kontra Martyna – serce Cieślika (Waldemar Błaszczak) zgarnie… ta druga!

Monika (Sylwia Gliwa) wyznaje siostrze, co czuje - Damian (Waldemar Błaszczak) chyba wciąż ją kocha, bo ostatnio świetnie im się rozmawiało i ją pocałował na pożegnanie… Tymczasem Martyna wita Damiana eleganckim śniadaniem skacząc koło w wyzywającej miniówce. Siostra Wojtka mówi, że chciała Cieślikowi zrobić przyjemność, bo bardzo go lubi. Para całuje się i ląduje w łóżku!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3824 w TV: Martyna i Damian lądują w łóżku! To koniec małżeństwa Cieślików?
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka 3824 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Kamil (Kazimierz Mazur) już wie, że Natan oszukuje jego córkę!

Natan spotyka się z Karoliną w sprawie ich rozwodu. Dziewczyna stawia sprawę jasno – zgodzi się, ale za 10 tysięcy złotych! Chłopak przynosi dokumenty rozwodowe mamie - prosi, żeby sprawdził to jej znajomy prawnik. Przypadkowo o całej sprawie dowiaduje się Kamil (Kazimierz Mazur). Trafia szlag i żąda, by Natan powiedział Uli, że ma żonę!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3824 w TV: Martyna i Damian lądują w łóżku! To koniec małżeństwa Cieślików?
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Berg (Wojciech Brzeziński) w szoku – Alina miesza na całego w jego firmie!

Bogdan jest coraz bardziej poirytowany asystentką Urbańskiego - kobieta sprawdza dokumenty i węszy! Berg podejrzewa, że raportuje wszystko szefowi. Tymczasem Antek wręcz adoruje Alinę – a ta uważa, że jest zbyt inteligentny, żeby być tylko mechanikiem… Wieczorem Berg (Wojciech Brzeziński) znajduje w biurze zamówienie podpisane przez Alinę – odkrywa, że to… córka jego nowego szefa!

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3824 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" emitowany jest od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN.

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości