"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3822 w TV: Zięba w rozpaczy! Czy straci ukochany bar?

"Na Wspólnej" - 3822
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3822 w TV: Zięba jest załamany!
Źródło: TVN
Włodek (Mieczysław Hryniewicz) próbuje wytłumaczyć wnuczce, że rodzice Adama są nieuczciwi. Czy Mania zrozumie dziadków? Zobaczcie już teraz fragment odcinka 3822 przed premierą w telewizji i sprawdźcie, dlaczego będzie to jeden z gorszych dni w życiu Zdybickiej (Anna Samusionek). Maks trafi do szpitala? Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Ziębowie mają konkurencję – dlaczego nie martwi to Mani?!

Wkurzony Muszko (Piotr Cyrwus) oznajmia Ziębom, że bojkotuje dzisiejsze otwarcie lokalu z kebabem. Ziębowa (Bożena Dykiel) chce jednak poznać konkurencję. Okazuje się, że właścicielką jest kobieta, która odwiedzała jej bar przez ostatnie dni. Oburzona Maria wyrzuca kobiecie, że szpiegowała i podrzuciła swoje ulotki do jej baru! Tymczasem Mania miło spędza czas z Adamem - synem właścicieli kebabu…

Zobaczcie fragment odcinka 3822 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Igor (Jakub Wesołowski) musi ratować swoją nową sympatię!

Igor (Jakub Wesołowski) wpada do pubu, w którym ostatnio był z Kamilem (Kazimierz Mazur) na „szybkich randkach”. Cieszy go widok Ani - barmanki, która mu wpadła w oko. Niespodziewanie, do lokalu wchodzi… inspekcja pracy z kontrolą! Przestraszona Ania chowa się za Igorem - jest zatrudniona na czarno!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3822 w TV: Zięba w rozpaczy! Czy straci ukochany bar?
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Koszmarny dzień Zdybickiej (Anna Samusionek)!

Ilona (Anna Samusionek) oczekuje przyjazdu Maksa (Adam Fidusiewicz), który ma odwiedzić syna w jego urodziny. Tymczasem jedzie z Michałem na rozmowę z prezesem dużej firmy developerskiej – mają być z tego ogromne pieniądze. Niespodziewanie, spotkanie zostaje odwołane - wkurzona Ilona oskarża sekretarkę o zaniedbanie i zwalnia ją! To nie koniec złych wieści – Maks zamiast w Warszawie, wylądował w… szpitalu!

"Na Wspólnej"
"Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3822 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" emitowany jest od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN.

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości