"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3816 w TV: Brutalny atak na Lwa!

"Na Wspólnej" - 3816
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ W TV: Lew brutalnie zaatakowany!
Źródło: TVN
Zrozpaczony mężczyzna wpada na oddział szpitalny, wyzywa Lwa od morderców (Przemysław Sadowski) i rusza to ataku! Jak to się skończy? Jak na widok całującego się z kochanką Cieślika (Waldemar Błaszczak) zareaguje Monika (Sylwia Gliwa)? Zobaczcie fragment odcinka 3816 serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Lew (Przemysław Sadowski) brutalnie zaatakowany!

Weronika (Renata Dancewicz) z Ulą i Nalepą (Przemysław Sadowski) jadą na policję – składają zeznania w sprawie znachora, który uśmiercił Lenę. Policjant uświadamia im, że jeśli kobieta wiedziała co zażywa, to uzdrowiciel odpowie jedynie za udostępnienie środka… Tymczasem na oddział Hoffera (Kaziemierz Mazur) wpada oszalały z rozpaczy mężczyzna – szuka Nalepy (Przemysław Sadowski), którego nazywa mordercą! Dopada Lwa przed szpitalem…

Kadr z odcinka 3816 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3816
Kadr z odcinka 3816 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka 3816 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Monika (Sylwia Gliwa) w depresji, Damian (Waldemar Błaszczak) w niebie?!

Monika (Sylwia Gliwa) ciągle kłóci się z matką. Zięba (Mieczysław Hryniewicz) oznajmia żonie i córce, że ma już dość ich awantur. Na dodatek nabuzowana Cieślikowa widzi męża całującego się z Martyną! Monika ma dość… Natomiast Damian (Waldemar Błaszczak) wprost przeciwnie - zostaje zaproszony przez Martynę na randkę niespodziankę. Kobieta oczarowuje go tym kompletnie!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3816 w TV: Brutalny atak na Lwa!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Wojna młodzieży z Gosią (Anna Kerth) przegrana dla wszystkich?!

Gosia (Anna Kerth) ma dzisiaj rozmowę w kuratorium – spodziewa się dyscyplinarki. Jedzie tam z mecenas Olszewską… Tymczasem Danka (Lucyna Malec) oznajmia uczniom, którzy zniszczyli jej córkę, że będą mieli nowego, wymagającego germanistę. Młodzież zaczyna żałować, że stracili tak wyrozumiałą nauczycielkę…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3816 w TV: Brutalny atak na Lwa!

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3816 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości