"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3814 w TV: Prowokacja. Znachor zostanie zdemaskowany?

"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3814 w TV: Ula zdemaskuje znachora-oszusta?
Lew, Kamil i Ula przygotowali prowokację. Czy znachor zostanie zdemaskowany? Gosia ofiarą szkolnego wybryku. Czy wróci do picia? Tadek poznaje tajemnicę ojca. Zobaczcie fragment odcinka 3814 serialu TVN "Na Wspólnej" przed premierą w telewizji.

"Na Wspólnej": Czy Lew dopadnie znachora?!

Nalepa mówi Kamilowi o znachorze, który działa na szkodę jego pacjentki Leny. Potrzebna mu pomoc Uli w prowokacji wobec uzdrowiciela. Kamil i jego córka zgadzają się. Lew przywozi Ulę na „wizytę”. Badanie wahadełkiem przerywa znachorowi Lena, która… traci przytomność! Korzystając z zamieszania Ula robi zdjęcia i kradnie kilka „leczniczych” specyfików uzdrowiciela!

Zobaczcie fragment odcinka 3814 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Tadka dogania ciemna przeszłość!

Zakościelny dowiaduje się, że na jego dowód osobisty ktoś pożyczył 20 tys. złotych! Andrzej wzywa do kancelarii Łukasza – dochodzi do awantury! Podczas niej Tadeusz dowiaduje się, że ojciec przed laty zapłacił jego kumplowi za to, żeby krył Tadka i wziął na siebie całą winę za ich kryminalny wybryk! W zamian za to Zakościelny miał wybronić Łukasza od więzienia – ale to się nie udało... Tadek już rozumie dlaczego Łukasz pała chęcią zemsty!

Na Wspólnej
Na Wspólnej

"Na Wspólnej": Nad Zimińskimi gromadzą się czarne chmury!

Gosia podczas lekcji chce napić się herbaty – nie wie, że Kris dolał jej wódki. Zimińska, czując smak alkoholu, wpada w histerię i zaczyna szarpać Krisa! Uczniowie nagrywają zajście… To nie koniec problemów rodziny Zimińskich – wieczorem przychodzi do Danki i Marka zapłakana Halina Dębkowa. Oświadcza, że Stefan… nie żyje!!!

Na Wspólnej
Na Wspólnej

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3814 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Dziś wyjątkowo emisja odcinka na antenie TVN o godz. 20.05!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości