"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3803 w TV: Czy zaginiony ojciec się znajdzie? Trwają poszukiwania!

"Na Wspólnej": Trwają poszukiwania ojca Mikołaja!
Źródło: TVN
Jesteście ciekawi, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu TVN "Na Wspólnej"? Zobaczcie już teraz fragment przed premierą w telewizji. Czy Sławek (Mariusz Słupiński) przeżyje strzelaninę?

"Na Wspólnej": Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) znajduje ojca – po to by się z nim rozliczyć?!

Stefanek martwi się o dziadka, który jest bezdomny. Chłopiec ma żal do taty, że nie obchodzi go los ojca. Trafiony tym Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) jeździ po mieście i szuka Edwarda. Znajduje go grzebiącego w śmietniku... W domu ciepło wita dziadka Stefanek, a Marta (Joanna Jabłczyńska) zaprasza do stołu. Edwarda czeka jednak trudna rozmowa z Mikołajem!

Zobaczcie fragment odcinka 3803 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Ula podebrała chłopaka Tosi!

Tosia chce wyciągnąć Ulę na imprezę. Potrzebuje wsparcia - będzie tam chłopak, w którym się zakochała! Ula wymiguje się… Jednak nie odmawia Natanowi - chłopakowi, którego ostatnio poznała. Kiedy razem przychodzą na domówkę, okazuje się, że Natan jest tym, w którym kocha się Tosia! Wzburzona dziewczyna wyzywa Hofferównę od najgorszych!

"Na Wspólnej": Sławek (Mariusz Słupiński) na równi pochyłej?!

Robert (Dariusz Wnuk) otrzymuje zgłoszenie o nożowniku grożącym ludziom w parku. Potrzebne jest wsparcie – zgłasza się Sławek (Mariusz Słupiński) . Na miejscu dochodzi do strzelaniny - Dziedzica paraliżuje lęk! Jego życie jest w zagrożeniu… Sławek długo nie może ochłonąć i bardzo późno wraca do domu. Tam czeka go kolejny szok – Renata (Marta Jankowska) wyprowadza się z Zosią do swoich rodziców!

Kadr z odcinka 3803 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej"- 3803
Kadr z odcinka 3803 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3803 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości