"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3802 w TV: Złodziej w domu Zakościelnych!

240409_NA_WSPOLNEJ_s22_odc3802_fr3
Andrzej jest bardzo zdenerwowany, nie może znaleźć portfela! Co się dzieje w domu Zakościelnych? Zobaczcie fragment odcinka 3802 w serialu TVN "Na Wspólnej" przed premierą w telewizji! Jak potoczą się losy Cieślików? Czy Darek (Michał Mikołajczak) ich pogodzi? Czy wręcz przeciwnie. Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Kolega Tadka (Jakub Pruski) okrada jego ojca!

Tadeusz (Jakub Pruski) daje telefon i pieniądze przyjacielowi, którego w tajemnicy przenocował. Gdy Łukasz zostaje sam w domu Tadka, znajduje portfel Zakościelnego! Andrzej jest bardzo zdenerwowany, gdy nie może znaleźć swojej własności. Za to Tadeusz wie, kto jest złodziejem – przeprowadza trudną rozmowę z przyjacielem…

Zobaczcie fragment odcinka 3802 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Walka Gosi (Anna Kerth) z krnąbrną klasą trwa!

Danka (Lucyna Malec) dowiaduje się, że Patryk uciekł ze szpitala. Bednarczuk próbuje się dodzwonić do chłopaka… Tymczasem Gosia Zimińska ma plan jak się dogadać z krnąbrną klasą – oznajmia im, że odpuszcza sprawdziany i chce tylko, żeby uważali na lekcjach. Reakcja i zachowanie uczniów dobija nauczycielkę!

"Na Wspólnej": Kajtek marzy o niemożliwym?! Czy uda się uratować małżeństwo Cieślików?

Cieślikowie dowiadują się od Żbika (Michał Mikołajczak), że Kajtek prosił go, by nie dopuścił do rozwodu rodziców. Darek doradza parze, żeby szukali pomocy u mediatora. Damian (Waldemar Błaszczak) odmawia - nie widzi szans dla ich małżeństwa! Monika (Sylwia Gliwa) jest zdruzgotana a Kajtek zrozpaczony i wściekły… Tymczasem Damian ma w planach wieczór z Martyną!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3802 w TV: Złodziej w domu Zakościelnych!

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3802 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości