"Na Wspólnej": PRZED EMISJĄ odcinka 3800 w TV: Babcia - oszustka i podwójny chrzest dziecka?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Babcia-oszustka i podwójny chrzest dziecka?!
Źródło: TVN
Czy babcia córki Kamila Hoffera (Kazimierz Mazur) przyczyni się do rozpadu rodziny? Czy wyzna prawdę ojcu dziecka? Jak potoczą się losy pozostałych bohaterów serialu "Na Wspólnej"? Zobaczcie już teraz fragment odcinka 3800 przed premierą w telewizji!

"Na Wspólnej": Boska chrzci córkę Kamila (Kazimierz Mazur) bez jego zgody! Kamil zgadza się na chrzest córki – będzie awantura?!

Adamski wie, że nielegalne filmowanie operacji narusza prawo. Zwołuje zebranie, przeprasza lekarzy i… podaje się do dymisji! Wszyscy są w szoku… Po pracy Marta (Joanna Jabłczyńska) przekonuje Kamila (Kazimierz Mazur), żeby odpuścił w sprawie chrztu Ani. Hoffer mówi Boskiej, że zgadza się na ceremonię córki. Co zrobi babcia-oszustka?!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej": PRZED EMISJĄ odcinka 3800 w TV: Babcia - oszustka i podwójny chrzest dziecka?!
Źródło: mat.prasowe

"Na Wspólnej": Grzesiek Smolny (Jakub Tofil) chce iść na imprezę w sukience?!

Bednarczuk (Izabela Dąbrowska) docenia Grześka (Jakub Tofil) i Wałka za prezentację w strojach z epoki. Nina wpada na pomysł urodzin Decybela – przebieranych w stylu lat 70-tych! Hela i Grzesiek idą znaleźć coś do sklepu z używaną odzieżą. Młodemu Smolnemu wpada w oko przepiękna sukienka – Hela mu dziękuje! Grzesiek nie jest zadowolony – wcale nie myślał o niej…

Kadr z odcinka 3799 serialu TVN - "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3799
Kadr z odcinka 3799 serialu TVN - "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka 3800 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Danka (Lucyna Malec) ma dość Patryka – Bednarczuk nie rezygnuje!

Danka (Lucyna Malec) jest zła - okazuje się, że Patryk okłamał ją w sprawie numeru telefonu do mamy. Bednarczuk (Izabela Dąbrowska) oznajmia, że przejmuje sprawę i idzie do szpitala odwiedzić nastolatka. Jest pewna, że wpłynie na niego, by pozwolił sobie pomóc. Patryk jednak odmawia współpracy – cały czas nie chce powiedzieć, co się dzieje z jego rodzicami… Jaką tajemnicę skrywa?!

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3800 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości