"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3796 w TV: Hebel rozbije gang oszustów?!

Na Wspólnej - 3796
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Szokujący plan Hebla!
Źródło: TVN
Próbują okraść Hebla (Tadeusz Huk) metodą na wnuczka? Zobaczcie fragment najnowszego odcinka 3796 serialu TVN "Na Wspólnej". Czy Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) odnajdzie zaginionego synka? Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Hebel (Tadeusz Huk) rozbije gang oszustów?!

Hebel (Tadeusz Huk) odbiera telefon z obcego numeru – natychmiast się orientuje, że to próba kradzieży metodą „na wnuczka”! Ryszard podejmuje grę - przekonująco udaje, że dał się wciągnąć w przekręt. Proszącemu o pomoc „wnuczkowi” przywozi 20 tysięcy w umówione miejsce. Oszust nie wie, że w plik banknotów Hebel włożył mikro lokalizator. Trafiła kosa na kamień!

Zobaczcie fragment odcinka 3796 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) ma dość ojca, który wywraca jego życie!

Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) chcą zgłosić na policję porwanie Stefanka przez jego dziadka. Niespodziewanie spotykają ich obu wyluzowanych, wracających z wycieczki do miasta! Edward tłumaczy, że chciał bliżej poznać swojego wnuka… Stefek w szoku - dlaczego tata okłamywał go całe życie, że nie ma dziadka?! Mikołaj zaraz wybuchnie!

Kadr z odcinka 3795 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3795
Kadr z odcinka 3795 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Wielka tajemnica Gwiazdy odkryta!

Igor (Jakub Wesołowski) przekazuje naczelnym, że Winnicki kupił milczenie ofiary innego wypadku. Dagmara odpala bombę - matka Winnickiego ma firmę z… Gwiazdą! Naczelni idą natychmiast do prezesa. Ten jest wzburzony – ucina rozmowę i zabrania dalszych publikacji! Wieczorem Gwiazda przychodzi do Smolnego (Łukasz Konopka) i wyznaje kim jest dla niego Winnicki…

Kadr z odcinka 3796 serialu TVN "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3796
Kadr z odcinka 3796 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3796 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na oficjalny profil programu na Instagramie!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości