"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3794 W TV: Cieślik informuje syna o separacji z żoną! Kajtek wpada w szał

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Czy to koniec małżeństwa Cieślików?
Źródło: TVN
Przy śniadaniu Damian Cieślik (Waldemar Błaszczak) informuje syna, że zdecydowali się z żoną na separację. Kajtek wpada w złość i wychodzi z domu. Czy w tej sytuacji senator jednak zdecyduje się pogodzić z żoną? Zobaczcie fragment odcinka 3794 serialu TVN "Na Wspólnej". Czy Olka (Marta Wierzbicka) zerwie z Czerskim (Mariusz Zaniewski)?

"Na Wspólnej": Kajtek walczy o swoją rodzinę!

Damian (Waldemar Błaszczak) mówi synowi, że chce rozwodu z mamą. Kajetan jest wściekły na ojca – przecież mama błagała go o wybaczenie! Chłopak idzie do Żbika (Michał Mikołajczak) i prosi o pomoc w sprawie rodziców… Tymczasem zapłakaną Monikę (Sylwia Gliwa) pociesza w pracy Wojtek. Gdy Cieślikowa wyznaje mu, że Damian już jej nie chce, do biura wchodzi… Martyna!

Zobaczcie fragment odcinka 3794 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Czerski i Ola się rozstają – Amelia wygrała?!

Czerski (Mariusz Zaniewski) uświadamia córce, że zależy mu na Oli (Marta Wierzbicka) i zabrania Amelii wtrącać się do jego życia. Ale jest już za późno - Mariusz słyszy od Zimińskiej, że przemyślała wszystko i uważa, że oboje powinni teraz skupić się na swoich dzieciach. Popołudnie Czerski spędza więc z córką, która przeprasza go, widząc jaki jest smutny, Ola zaś ze swoim małym synkiem i jego pluszakami…

Kadr z odcinka 3794 serialu TVN - "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3794
Kadr z odcinka 3794 serialu TVN - "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Sławek (Mariusz Słupiński) zdegradowany, a Daria (Patrycja Topajew) i Tadeusz inwigilowani?!

Sławek (Mariusz Słupiński) wraca do pracy - komendantka Kaja kieruje go do pracy biurowej i przypomina o cotygodniowych spotkaniach z psycholożką. Dziedzic jest poirytowany, ale nie ma wyboru… Tymczasem Daria (Patrycja Topajew) spotyka się z Tadeuszem – po pełnej emocji rozmowie para godzi się. Młodzi zaczynają się całować! Nie wiedzą, że obserwuje ich jakiś podejrzany, młody mężczyzna…

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3794 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości