"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3793 w TV: Czy Cieślikowie jednak wrócą do siebie?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Cieślikowie jednak razem?!
Źródło: TVN
Zobaczcie fragment odcinka 3793 serialu TVN "Na Wspólnej". Cieślikowie jednak wrócą do siebie? Co przyniesie ich wspólna rozmowa? Jakie decyzje podejmą? Czy Danka będzie szukać kontaktu ze striptizerem? Zobaczcie.

"Na Wspólnej": Cieślikowie jednak razem?!

Monika (Sylwia Gliwa) jest załamana widząc znowu męża z Martyną. Pociesza ją Kajetan, z którym Cieślikowa ma już lepszą relację… Tymczasem Martyna naciska Damiana (Waldemar Błaszczak), żeby się określił ze swoimi uczuciami do niej. Żaneta (Anna Guzik) radzi skołowanemu Cieślikowi, żeby wrócił do żony. Wieczorem między Damianem i Moniką dochodzi do pełnej emocji rozmowy – czy Cieślik jest w stanie wybaczyć żonie?

Zobaczcie fragment odcinka 3793 przed premierą w telewizji! Emisja odcinka w środę - 27 marca! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Amelia nie odpuszcza tacie i Oli (Marta Wierzbicka) – nie będą razem nigdy!

Była żona Czerskiego szykuje się do wyjazdu - Amelia nie może się z tym pogodzić… Tymczasem Mariusz (Mariusz Zaniewski) dzwoni do Oli (Marta Wierzbicka) – ta jest dla niego nieprzyjemna. Życzy mu szczęścia z byłą żoną! Czerski nieodpuszcza – podczas spotkania z Zimińską dochodzą do wniosku, że to jego córka chce ich rozdzielić. Gdy Czerski całuje ukochaną, do kancelarii wchodzi Amelia z mamą – robi się bardzo nieprzyjemnie!

Kadr z odcinka 3793 serialu TVN "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3793
Kadr z odcinka 3793 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Danka (Lucyna Malec) próbuje pomóc chłopcu, który ją okradł!

Danka (Lucyna Malec) - po tym, jak została okradziona przez chłopaka, do którego wezwała pogotowie - otrzymuje telefon ze szpitala. Okazuje się, że Patryk podał ją jako osobę do kontaktu. Zimińska kompletnie tego nie rozumie. Lekarz mówi Danucie, że może nastolatek nie ma nikogo bliskiego – chłopak jest niedożywiony i ma ciężkie zapalenie płuc. Zimińska wymusza na Patryku podanie numeru telefonu do jego mamy.

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na oficjalny profil serialu "Na Wspólnej" na Instagramie!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości