"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3786 w TV: Włodek w rozpaczy! Czy w walce ze złodziejami pomoże mu Hebel?

Na Wspólnej - 3786
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ w TV: Hebel pomoże okradzionemu Włodkowi?
Źródło: TVN
Przed nami emocjonujący odcinek 3786 serialu TVN "Na Wspólnej"! Czy Włodek (Mieczysław Hryniewicz) odzyska utracone pieniądze? Jak potoczą się losy zaginionego w lesie wnuczka Romana? Kim jest "leśny dziad", którego dziecko spotka w krzakach?

"Na Wspólnej": Nie ma nadziei dla Włodka (Mieczysław Hryniewicz)?

Zięba (Mieczysław Hryniewicz) mówi żonie, że dał się okraść. Maria (Bożena Dykiel) każe mężowi natychmiast iść na policję! Tam Włodek słyszy, że sprawa jest beznadziejna… O kłopotach Zięby dowiaduje się Hebel (Tadeusz Huk). Ryszard jest pewny - ci, którzy okradli Włodka, zostaną ukarani. To brzmi jak propozycja pomocy…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3786 w TV: Włodek w rozpaczy! Czy w walce ze złodziejami pomoże mu Hebel?
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka 3786 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Przerażony Stefanek w rękach „leśnego dziada”!

Roman (Waldemar Obłoza) i Honorata (Aleksandra Konieczna) martwią się, bo kolejna osoba odwołuje rezerwację. Stefanek radzi dziadkom - powinni skorzystać z pomocy influensera. Hofferowie nie bardzo wiedzą, o co chodzi… Roman przygotował dla wnuka leśne podchody. Rusza w ślad za nim, ale traci go z oczu. Stefan myli drogę i przerażony błądzi po lesie. Nagle trafia na starszego mężczyznę, który od kilku dni obserwuje z ukrycia pensjonat Hofferów!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3786 w TV: Włodek w rozpaczy! Czy w walce ze złodziejami pomoże mu Hebel?
Źródło: x-news

Na Wspólnej": Lew (Przemysław Sadowski) bohaterem, czy… przestępcą?!

Nalepa (Przemysław Sadowski) reanimuje pacjentkę czekając na karetkę. Tymczasem wyjący alarm ściąga ochroniarza, który rzuca się na lekarza sądząc, że to włamywacz! Lew ogłusza mężczyznę i zabiera panią Mirosławę do szpitala. Kiedy rano wychodzi po całonocnej operacji ratującej życie pacjentki, zostaje zatrzymany przez policję! Nalepa dostaje poważne zarzuty – włamanie i napad na ochroniarza. A zniszczenia w willi zostają wycenione na 90 tysięcy!

Kadr z odcinka 3785 serialu TVN "Na Wspólnej" - Lew (Przemysław Sadowski).
"Na Wspólnej" - 3786
Kadr z odcinka 3785 serialu TVN "Na Wspólnej" - Lew (Przemysław Sadowski).
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Gdzie i o której godzinie można obejrzeć nowe odcinki!

Cały odcinek 3786 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Odwiedźcie oficjalny profil serialu "Na Wspólnej" na Instagramie!

Kadr z odcinka 3786 serialu TVN Na Wspólnej.
W odcinku 3786
Zobacz zwiastun najnowszego odcinka i przekonaj się, co wydarzyło się w życiu Twoich ulubionych bohaterów.
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości