Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3772 w TV: Gorąca noc Olki i Mariusza! Co będzie dalej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Gorąca noc Olki i Mariusza!
Źródło: TVN
Po weselu Ola i Mariusz przeżywają wspólnie upojną noc. Czerski nie chce wypuścić Zimińskiej z łóżka. Czy uda mu się przekonać kochankę, żeby została? Czy Damian (Waldemar Błaszczak) wyprowadzi się z rodzinnego domu? Porzuci niewierną żonę Monikę (Sylwia Gliwa) i syna? Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Ola (Marta Wierzbicka) na huśtawce emocji…

Po weselu Ola (Marta Wierzbicka) i Mariusz (Mariusz Zaniewski) budzą się w jego mieszkaniu. Czerski prosi młodą Zimińską, żeby została. Ola, mimo chęci, nie może - ma spotkanie w sprawie klienta, który walczy o swoje dziecko. Zimińska dowiaduje się od jego teściowej, dlaczego chce mu ona odebrać prawa do córeczki – według kobiety Adamowicz to potwór, który winny jest śmierci jej córki! Oli stają przed oczami własne, traumatyczne przeżycia…

Zobacz fragment odcinka serialu "Na Wspólnej" przed emisją w telewizji! A co jeszcze wydarzy się w odcinku 3771 "Na Wspólnej"?

Aneta (Dorota Krempa) jednak zburzy szczęście Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczaka)?!

Kadr z odcinka 3772 serialu TVN "Na Wspólnej"
Na Wspólnej - 3772
Kadr z odcinka 3772 serialu TVN "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) budzą się po nocy poślubnej we wspaniałych nastrojach – nie mogą nacieszyć się sobą, jako mężem i żoną. Świetnie się bawią rozpakowując prezenty ślubne… Nagle robi się niezręcznie i nerwowo - posłaniec przynosi ogromny bukiet żółtych kwiatów z tajemniczym bilecikiem bez podpisu. Niebawem do Kasi dzwoni nieznany numer - Darek prosi żonę, żeby nie odbierała… Co zrobi Kasia?!

"Na Wspólnej": Cieślik (Damian Błaszczak) wybaczy żonie?!

Żaneta (Anna Guzik) przychodzi do biura, okazuje się, że nocował tu po weselu Damian (Waldemar Błaszczak). Przyjaciółka bardzo mu współczuje. Pyta, czy jest w stanie wybaczyć Monice, która bardzo żałuje zdrady męża i rozbicia rodziny… Jakiś czas później Cieślik pojawia się w domu – żona kolejny raz błaga o szansę. Damian czeka na syna – czego dowie się Kajtek (Mikołaj Szostek) od rodziców?!

"Na Wspólnej": Kiedy emisja odcinka 3772 serialu "Na Wspólnej"?

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

"Na Wspólnej": Ślub Kasi i Darka
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
+14
Zobacz galerię

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości