"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej: Szczera rozmowa pary młodej - Kasi i Darka!
Źródło: TVN
Za nami wspaniałe wydarzenie, ślub Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak). Co wydarzyło się na weselu? Czy młodzi pokłócili się przez Anetę (Dorota Krempa)? Zobaczcie fragment odcinka 3771 serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Poważna rozmowa Państwa młodych - Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak)

To była jedna z najważniejszych scen odcinka dla fanów serialu "Na Wspólnej" TVN oraz dla bohaterów - Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak). Para cieszyła się swoim szczęściem z przybyłymi gośćmi, mieszkańcami "Wspólnej". Na weselu jednak niespodziewanie pojawił się nieproszony gość - Aneta (Dorota Krempa). Czy była żona Darka Żbika zdradziła sekret nieświadomej pannie młodej? O czym rozmawiali na koniec odcinka 3771? Zobaczcie fragment serialu TVN "Na Wspólnej".

Kadr z odcinka 3771 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3771
Kadr z odcinka 3771 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Streszczenie odcinka 3771

Image_1024 - 2024-02-19T121330
Image_1024 - 2024-02-19T121330

Przypomnijmy, Żbik wiedząc, że Siwek zdolna jest do wszystkiego zdenerwowany próbował odnaleźć swoją żonę, która nagle zapadła się jak pod ziemie. Tymczasem Aneta podstępem zwabiła Kasię w ustronne miejsce i szykowała się do zemsty. Jednak żona Darka nie dała jej szansy - dobitnie oznajmiła, że nic i nikt nie zniszczy jej związku i radziła, aby Siwek odpuściła zemstę na mężczyźnie, który jej nie chce i zajęła się swoim życiem. Uprzejmie proponowała Anecie – skoro już zjawiła się nieproszona - żeby zjadła coś i napiła się za ich zdrowie. Do zdruzgotanej Siwek doctarło, że przegrała. Kasia również jest poruszona ich spotkaniem. W tym czasie Darek jak oszalały szukał swojej żony – gdy ją znalazł zapytał gdzie zniknęła, ona odpowiedziała tajemniczo, że wyrzucała śmieci.

"Na Wspólnej": Gdzie można obejrzeć weselny odcinek Kasi Berg i Darka Żbika?

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Prapremiery są dostępne w Player.pl! Odcinek ślubny 3770 oraz wesele Kasi i Darka czekają już na Was w Player.pl!

"Na Wspólnej": Ślub Kasi i Darka
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
+14
Zobacz galerię

Zobacz też:

Reporter: Magdalena Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości