Najpiękniejsze śluby w serialu "Na Wspólnej". Przeżyjmy jeszcze raz te emocje!

Na Wspólnej: Tak wyglądały śluby w serialu!
Źródło: TVN
Wspominamy śluby w "Na Wspólnej"! Zobaczcie, jak wyglądały ceremonie zaślubin bohaterów Waszego ulubionego serialu! Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl), dwie ceremonie Marty (Joanna Jabłczyńska), Darka (Michał Mikołajczak) i Anety (Dorota Krempa), Cieślików i innych.

"Na Wspólnej": Sakramentalne tak, uciekająca panna młoda i wymówka na weselu!

Na przestrzeni lat w serialu "Na Wspólnej" wiele się wydarzyło. Podobnie było ze ślubami bohaterów, każdy był pełen emocji i zawarty w innych okoliczność. Czy pamiętacie jeszcze śluby Żanety (Anna Guzik) i Grześka (Leszek Lichota) oraz Ewy (Ewa Gawryluk) i Romana (Waldemar Obłoza)? Obejrzyjcie nasz wyjątkowy materiał wideo i zobaczcie jeszcze raz jak wyglądały zaślubiny: Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl), dwie ceremonie Marty (Joanna Jabłczyńska), Darka (Michał Mikołajczak) i Anety (Dorota Krempa), Cieślików, m.in. Bergów i oczywiście ostatnią ceremonię Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak) z odcinka 3770 serialu TVN "Na Wspólnej". Która z bohaterek miała najpiękniejszą suknię na tę okoliczność? Zobaczcie materiał wideo i komentujcie.

"Na Wspólnej": Odcinek 3771 wesele Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak)

"Na Wspólnej": Ślub Kasi i Darka
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
+14
Zobacz galerię

Przypomnijmy, w odcinku 3770 serialu TVN "Na Wspólnej" byliśmy świadkami ślubu Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak).  Młodzi złożyli sobie przysięgę małżeńską, którą zakończyli namiętnym pocałunkiem. Na ceremonii pojawił się niestety też nieproszony gość - Aneta (Dorota Krempa)! Czy jej obecność wpłynie na nastroje państwa młodych? Czy do zdruzgotanej Siwek dotrze, że przegrała? Czy Kasia również będzie poruszona ich spotkaniem? I wreszcie co na to wszystko Darek (Michał Mikołajczak)?Jeśli nie widzieliście jeszcze odcinka ślubnego, koniecznie zajrzyjcie do Player.pl!

A już dziś o 20.15 na antenie TVN będziemy świadkami wesela jednej z najbardziej lubianych par w serialu - Kasi i Darka.

Uczta weselna Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak) rozpocznie się od tańca młodej pary, który poruszy i zachwyci wszystkich gości.

Zobacz też:

Autor: Magdalena Zaremba

podziel się:

Pozostałe wiadomości