Klara PRZED EMISJĄ W PLAYERZE: Klara ma dość uczuciowych zawirowań

Klara PRZED EMISJĄ W PLAYERZE: Klara ma dość uczuciowych zawirowań
Klara była na randce. Po nieudanym spotkaniu dzwoni do Wronki. Żali się, że ma już dość poszukiwania miłości. Wie, że bez pamięci kocha Aleksa. Zobaczcie przedpremierowy fragment 1. odcinka serialu "Klara"

Klara to dojrzała kobieta mieszkająca w wielkim mieście, która ma przyjaciół, kochanka i... kota. Jest zakochana w Aleksie, który od lat wodzi ją za nos, a nie jest w stanie zostawić żony i dzieci. Klara chce ułożyć sobie życie. Wybiera się na randkę w ciemno w Noc Muzeów. Spotkanie z mężczyzną nie przebiega po jej myśli. Rozmowa wyraźnie się nie klei. Po samotnym powrocie do mieszkania, kobieta odchorowuje kolację. Jest zrozpaczona. Dzwoni do Wronki, by podzielić się swoimi rozterkami.

Klara, odcinek 1
Klara, odcinek 1: Iza Kuna
DSCF6752
DSCF9556
DSCF6536
+13
Zobacz galerię

"Klara" - o czym jest serial?

Tytułowa Klara (Izabela Kuna) to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po „i żyli długo, i szczęśliwie” jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem. Klara ma też toksyczną i wszystkowiedzącą matkę (Iwona Bielska), nieobecnego ojca, kota reproduktora oraz… problemy jak wszyscy. Ma też wiarę. Naiwną wiarę w to, że i na nią czeka spełnienie marzeń. Od kilkunastu lat jej serce bije i wariuje dla Aleksa (Adam Woronowicz) – niezbyt urodziwego prawnika, który ma jedną wadę – żonę! Serce jednak nie sługa… Na szczęście są jeszcze wspomagacze... I ten największy skarb – przyjaciele! Prawdziwi, sztuk dwie – Wronka (Katarzyna Warnke) i Wojtek (Piotr Adamczyk). Idealna ekipa do umierania i odradzania się na nowo!

"Klara" - serial ze świetną obsadą

Serial "Klara" zgromadził wyśmienitą obsadę aktorską. U boku Izy Kuny będzie można zobaczyć Adama Woronowicza, Piotra Adamczyka, Kasię Warnke czy Iwonę Bielską.

Z moimi kolegami aktorami spotykam się po raz kolejny na planie. To są ludzie, którzy są mi bliscy i bardzo się czuję z nimi bezpiecznie
- powiedziała Iza Kuna
"Czuję się wspaniale". Iza Kuna o serialu "Klara"

"Klara" ma być świetną komedią. To zabawna opowieść, pełna perypetii. Iza Kuna jest ciekawa odbioru widzów i podkreśla, że "z pełną pokorą będę przyjmować pierwszy odzew ludzi, którzy to będą oglądać. Na pewno zależy mi na tym, żeby to było prawdziwe, żeby to było śmieszne, wzruszające i lekkie. Mam nadzieję, że tak będzie. Takie jak nasze życie. Bywa różnie i o tym opowiadamy w naszym serialu".

"Z pokorą będą przyjmować reakcje widzów". Iza Kuna o "Klarze"

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości