Klara PRZED EMISJĄ W PLAYERZE: Klara chce mieć dziecko. Co na to jej mama?

Klara PRZED EMISJĄ W PLAYERZE: Klara chce zostać matką
Klara postanawia odwiedzić swoją mamę. Przyjeżdża do Kutna. Rodzicielka jest zdziwiona jej wizytą. Córka przekazuje jej decyzję, którą podjęła w sprawie swojej przyszłości. Zobacz przedpremierowy fragment 3. odcinka.

Klara wpada z wizytą do Kutna. Mama jest zaskoczona jej nagłym pojawieniem się w mieszkaniu. Tymczasem kobieta informuje ją, że chciałaby mieć dziecko. Pani Alicja nie jest zachwycona jej decyzją. Od razu punktuje, że chyba już trochę za późno na podejmowanie takich kroków.

Klara - co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Klara czuje nieubłaganie biegnący czas, w jej wieku równie dobrze można zajść w ciążę jak i wejść w menopauzę. Jej głowa wariuje, całe jej ciało wariuje, ma objawy i jednego, i drugiego.

Na domiar złego z Kutna do stolicy przyjeżdża Pani Ala, jej matka. To tylko potęguje nerwowość Klary. Obecność rodzicielki oznacza jedno – niekończący się ciąg „represji matrymonialnych” i kazań o zmarnowanym życiu. Pani Ala poznaje Wojciecha i Aleksa. Atmosfera na spotkaniu jest taka, że siekierę można by powiesić. Wronka próbuje łagodzić sytuację, ale to jak dolewanie oliwy do ognia. Atmosfera robi się gorąca…

Klara, odcinek 2

240313_klara_odc2_www_1
240313_klara_odc2_www_1
240313_klara_odc2_www_4
240313_klara_odc2_www_4
240313_klara_odc2_www_3
240313_klara_odc2_www_3

Klara zagaduje matkę na temat ojca, chce w końcu poznać ich przeszłość, dowiedzieć się, co doprowadziło do tego, że matka postanowiła wymazać go z ich życia. Niestety, pani Ala ucieka od odpowiedzi.

Iza Kuna i Adam Woronowicz z wizytą u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki: Iza Kuna i Adam Woronowicz

Kuba Wojewódzki: Adam Woronowicz o swoim wschodnim pochodzeniu
Kuba Wojewódzki: Adam Woronowicz o swoim wschodnim pochodzeniu
Kuba Wojewódzki: Adam Woronowicz o kolegach ze szkoły i karierze w Ameryce
Kuba Wojewódzki: Adam Woronowicz o kolegach ze szkoły i karierze w Ameryce
Kuba Wojewódzki o "Klarze": "Ogląda się tam ciebie doskonale!"
Kuba Wojewódzki o "Klarze": "Ogląda się tam ciebie doskonale!"
Kuba Wojewódzki: Iza Kuna pamięta całą listę obecności z podstawówki!
Kuba Wojewódzki: Iza Kuna pamięta całą listę obecności z podstawówki!
Kuba Wojewódzki: "Klara" już w Playerze. Tak dobrych dialogów dawno nie było!
Kuba Wojewódzki: "Klara" już w Playerze. Tak dobrych dialogów dawno nie było!
Kuba Wojewódzki: Czy Adam Woronowicz może uprawiać seks, kiedy kot patrzy?
Kuba Wojewódzki: Czy Adam Woronowicz może uprawiać seks, kiedy kot patrzy?
Kuba Wojewódzki: Iza Kuna ma teraz dobry czas. "Ciężko na to pracuję"
Kuba Wojewódzki: Iza Kuna ma teraz dobry czas. "Ciężko na to pracuję"
Kuba Wojewódzki: Adam Woronowicz o rolach księży
Kuba Wojewódzki: Adam Woronowicz o rolach księży
Kuba Wojewódzki: Czy Iza Kuna to Klara?
Kuba Wojewódzki: Czy Iza Kuna to Klara?
Kuba Wojewódzki: Iza Kuna o przemijaniu i rozbieraniu się na ekranie
Kuba Wojewódzki: Iza Kuna o przemijaniu i rozbieraniu się na ekranie

Aktorzy, Iza Kuna i Adam Woronowicz, byli gośćmi programu Kuby Wojewódzkiego. Opowiedzieli o swojej współpracy nie tylko na planie "Klary", ale też przy dwóch odsłonach filmu "Teściowie". Nie zabrakło rozmów na temat przemijania i dojrzałości. Kuba Wojewódzki dziwił się: "Nie wiem dlaczego tak mocno akcentujesz przemijanie". Iza Kuna odpowiedziała: " Dlatego, że cały czas o tym myślę, Kuba. I nie ma w tym ani nic nadzwyczajnego, ani nic niedozwolonego. To, że mówiłam, żebym się rozbierała, że nikt nie chciał, nie znaczy, że potem się nie rozebrałam wiele razy. I ja to uwielbiam robić".

Adam Woronowicz został zapytany przez Kubę, czy miał moment dumy i zadowolenia z tego, że jest już gwiazdą. Aktor przyznał, że w szkole aktorskiej trafił na doskonałych mistrzów fachu i docenia fakt, że ma pracę w swoim zawodzie. Dodał też, że niełatwo mu powiedzieć o sobie, że jest dobry.

Iza Kuna gościem w programie #playerlove

Iza Kuna była gościem programu #playerlove, w którym porozmawiała z Małgorzatą Czop o swoim zawodzie, współpracy z innymi aktorami i serialu "Klara".

Aktorka podkreślała, że traktuje swój zawód niezwykle serio. Zawsze jest przygotowana i perfekcyjna. Mówiła, że z biegiem czasu uczy się odpuszczać i być dla siebie dużo bardziej wyrozumiałą.

Nadal chcę być super i nadal chcę być najlepsza. Chcę, żeby wszystkie rzeczy, które robię, były dla mnie dobre.  Ale złagodniałam w tym sensie, że trochę sobie odpuszczam, mam więcej luzu i tak chyba łagodniej się traktuję. Bardziej przez to chyba się lubię
powiedziała Iza Kuna
Iza Kuna o aktorstwie, "Klarze" i życiowych zmianach. "Nie jestem już taką furiatką"

Iza Kuna od wielu lat jest w zawodzie. Tworzy wyśmienite kreacje w teatrze, na dużym i szklanym ekranie. Spełnia się też jako reżyserka - wraz ze studentami Akademii Teatralnej w Warszawie przygotowała ich dyplom "Koronacja" na podstawie tekstu Marka Modzelewskiego. O aktorstwie mówi tak: "To mój zawód, moja praca.  Moja praca, którą bardzo lubię, która daje mi pieniądze, komfort, poczucie bezpieczeństwa i przyjemność dużą".

Bohaterowie serialu "Klara"
Klara
WRONKA (KATARZYNA WARNKE)
WOJCIECH (PIOTR ADAMCZYK)
GERARD (ERYK KULM JR
+3
Zobacz galerię

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości