Detektywi: Uprowadzenie czy ucieczka? Tajemnica szczęśliwego małżeństwa

Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Uprowadzenie czy ucieczka? Tajemnica szczęśliwego małżeństwa!
Tym razem do detektywów zgłasza się młoda dziewczyna, która szuka swojej mamy! Czy za jej zaginięciem stoi ktoś z rodziny?
Detektywi
Detektywi

Kobieta znika w niewyjaśnionych okolicznościach...

Nastolatka prosi detektywów o odnalezienie jej mamy, kobieta zniknęła w czasie, gdy jej córka była na zawodach pływackich. Ojciec dziewczyny twierdzi, że żona wyjechała w delegację i próbuje siłą wywieźć córkę z rodzinnego domu. Siostra poszukiwanej uważa, że kobieta była nieszczęśliwa w małżeństwie i rzuca podejrzenia na szwagra. Czy mężczyzna ukrywa, co stało się z jego żoną?

"Detektywi. Co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

40-latka podejrzewa, że opiekunka jej dziecka została napadnięta i prosi o pomoc detektywów. Anna Potaczek i Maciej Dębosz rozpoczynają poszukiwania dziewczyny. Trop prowadzi do lidera zespołu, którego zaginiona była fanką. Okazuje się, że mężczyzna obserwował dom, w którym pracowała. Wkrótce detektywi ustalają, że w dniu zaginięcia 20-latka była w okolicy firmy męża klientki…

Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Niania czy psychofanka? Do czego zdolna jest zakochana dziewczyna?

Anna Palka zagra w serialu "Detektywi"

Anna Palka jest policjantką, której popularność przyniosła jedna z głównych ról w serialu W-11, w którym mogliśmy oglądać także Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Cała trójka wykorzystując swoje doświadczenie z policji, wcielała się w role policjantów także tych telewizyjnych. W roli policjantki Anna Palka pojawi się także w "Detektywach". O jej gościnnym występie Anna Potaczek i Maciej Dębosz opowiedzieli naszej reporterce Małgorzacie Czop.

[W nowym sezonie] możemy spodziewać się naszej byłej koleżanki, partnerki z W-11 Ani Palki. Wystąpi w jednym z odcinków, jako prowadząca skomplikowaną sprawę i zwraca się do nas o pomoc. 
mówiła Anna Potaczek
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu
15080827_detektywi-wiosna-2024_ORIGINAL
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
+4
Zobacz galerię

Pierwszy sezon serialu "Detektywi" w całości jest dostępny w player.pl, Odcinki drugiego sezonu będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 18:00.

Autor: Kinga Beśka

podziel się:

Pozostałe wiadomości