Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Klient Anny Potaczek zostaje zamordowany!

Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Klient Anny Potaczek zostaje zamordowany!
Praca detektywów nie zawsze kończy się happy endem. Niektóre sprawy już zaczynają się od wielkiej tragedii.
Detektywi
Detektywi

Nietypowy klient detektywów!

Do detektyw Anny Potaczek odzywa się recydywista, z którym znają się jeszcze z czasów, kiedy Anna Potaczek pracowała w policji. Mężczyzna prosi o spotkanie. Na miejscu detektyw znajduje jednak zwłoki recydywisty, a sposób zabójstwa wskazuje na egzekucję. Wkrótce do biura detektywistycznego zgłasza się partnerka ofiary, która twierdzi, że ktoś ją obserwuje. Okazuje się, że zastrzelony miał długi i mógł działać w świecie przestępczym…

"Detektywi". Co się wydarzyło w poprzednim odcinku?

Nastolatka prosi detektywów o odnalezienie jej mamy, kobieta zniknęła w czasie, gdy jej córka była na zawodach pływackich. Ojciec dziewczyny twierdzi, że żona wyjechała w delegację i próbuje siłą wywieźć córkę z rodzinnego domu. Siostra poszukiwanej uważa, że kobieta była nieszczęśliwa w małżeństwie i rzuca podejrzenia na szwagra. Czy mężczyzna ukrywa, co stało się z jego żoną?

Detektywi: Uprowadzenie czy ucieczka? Tajemnica szczęśliwego małżeństwa!

Anna Palka zagra w serialu "Detektywi"

Anna Palka jest policjantką, której popularność przyniosła jedna z głównych ról w serialu W-11, w którym mogliśmy oglądać także Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Cała trójka wykorzystując swoje doświadczenie z policji, wcielała się w role policjantów także tych telewizyjnych. W roli policjantki Anna Palka pojawi się także w "Detektywach". O jej gościnnym występie Anna Potaczek i Maciej Dębosz opowiedzieli naszej reporterce Małgorzacie Czop.

[W nowym sezonie] możemy spodziewać się naszej byłej koleżanki, partnerki z W-11 Ani Palki. Wystąpi w jednym z odcinków, jako prowadząca skomplikowaną sprawę i zwraca się do nas o pomoc. 
mówiła Anna Potaczek
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu
15080827_detektywi-wiosna-2024_ORIGINAL
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
+4
Zobacz galerię

Pierwszy sezon serialu "Detektywi" w całości jest dostępny w player.pl, Odcinki drugiego sezonu będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 18:00.

Autor: Kinga Beśka

podziel się:

Pozostałe wiadomości