Detektywi: Dlaczego mój syn sprzedaje swoje nagie zdjęcia w sieci?

Kim jest ten mężczyzna?!
Do detektywów zgłasza się kobieta, której 17-letni syn nie wrócił na noc do domu i nie ma z nim żadnego kontaktu. W dniu zaginięcia klientka była świadkiem, jak nastolatek kłócił się z innym mężczyzną i zaatakował go nożem. 
Detektywi
Detektywi

Detektywi: Czy ty chciałeś go zabić?!

Magda Wilk wracając z pracy zobaczyła, że jej 17 -letni syn Igor został zaczepiony przez obcego mężczyznę. Gdy zainterweniowała próbując przerwać szarpaninę - Igor niespodziewanie wyciągnął nóż i zaczął grozić napastnikowi, który na widok ostrza uciekł. Kim był zamaskowany mężczyzna i dlaczego jej syn zaatakował go nożem?!

Igor, masz jakieś problemy? Przecież wiesz, że zawsze możesz do mnie przyjść… 
- pyta zdenerwowana Magda

Następnego dnia, w domu klientki, Kasia Kowalik i Kuba Nowicki dostają zlecenie od Magdy, która martwi się o syna. Jak się okazuje Igor znał napastnika, a cała sytuacja bardzo ją zaniepokoiła. Kobieta po latach samodzielnego, trudnego macierzyństwa zakochała się, wyszła za mąż i założyła rodzinę. Zajęta układaniem sobie życia na nawo zapomniała o nastoletnim synu, który nie jest szczęśliwy w tym nowym układzie. Całkowicie pochłonięta domem, mężem i małą córeczką nie dostrzega, że traci kontakt z synem, z którym zaczyna dziać się coś niedobrego. Kuba przeszukuje pokój Igora i odkrywa rzeczy związane z pornografią oraz sporą sumę pieniędzy, o której matka nie miała pojęcia.

Dlaczego sprzedajesz swoje zdjęcia w sieci!?

Detektywi: Dla kogo sprzedajesz swoje nagie zdjęcia?!

W tym samym czasie, Kasia Kowalik podsłuchuje kłótnię Igora i jego dziewczyny, Zosi. Dziewczyna oskarża Igora o kłamstwa i nieobecność w ich związku - grozi mu, że z nim zerwie. Igor wyraźnie denerwuje się po tajemniczym smsie, który otrzymał i nerwowo kończy rozmowę.  Wkrótce wychodzi na jaw, że Igor sprzedaje w internecie swoje nagie zdjęcia. Wszyscy są mocno zaskoczeni i przerażeni tym faktem. Klientka chce wiedzieć, dlaczego jej syn to robi i co się z nim dzieje. Katarzyna Kowalik i Jakub Nowacki ustalają dodatkowo, że dziewczyna Igora jest w ciąży. Czy chłopak zbierał pieniądze na aborcję?

Detektywi
Detektywi
Będzie dużo biegania!

Co wydarzy się w finałowym odcinku Detektywów?

Do biura detektywistycznego zgłasza się młoda kobieta, która nie wie, kim jest. Kilka dni wcześniej została brutalnie zaatakowana, nieprzytomna trafiła do szpitala, a po wybudzeniu ze śpiączki nie odzyskała pamięci. Jedyne co posiada kobieta, to karteczka z niezrozumiałym zapisem liter i liczb. Niespodziewanie w szpitalu pojawia się mężczyzna, który wypytuje o kobietę z amnezją. Katarzyna Kowalik ustala, że nieznajomy jest kierowcą taksówki, który porzucił pobitą kobietę przed szpitalem. Okazuje się, że mężczyzna jest niezrównoważony i grozi detektyw…

Gościem specjalnym 96 odcinka DETEKTYWÓW będzie Marcin Kruszewski prawnik i twórca kanału "Prawo Marcina"!

Marcin Kruszewski
Marcin Kruszewski
Zapraszamy na finał sezonu!

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości