Lipowo. Zmowa milczenia PRZED EMISJĄ W TV: Ludzkie szczątki wykopane na Polanie Czarownic! Jakie tajemnice się za tym kryją?

Lipowo. Zmowa milczenia PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Ludzkie szczątki wykopane na Polanie Czarownic! Jakie tajemnice się za tym kryją?
Okazuje się, że na Polanie Czarownic odkryto ludzkie kości. Czyje to groby? Jaka tajemnica się za tym kryje? Ziętar nie jest zadowolony z przebiegu wydarzeń! Zobaczcie "Lipowo. Zmowa milczenia" już w poniedziałek 19 lutego o 21:35 w TVN!

Po szokującym odkryciu Weronika wstrzymuje pracę buldożerów Ziętara na Polanie Czarownic. Sprawę przejmuje policja. Pierwsze tropy doprowadzają Daniela i Pawła do przeszłości - tragicznej śmierci ich ojców. W wyniku ostatnich wydarzeń Wiera znika. Kojarski, Ziętar i ksiądz Józef robią wszystko, żeby zajście na Polanie Czarownic nie pokrzyżowało im planów. 

Lipowo. Zmowa milczenia: Ludzkie szczątki wykopane na Polanie Czarownic! Jakie tajemnice się za tym kryją?

Lipowo. Zmowa milczenia - o czym jest serial?

W ośmioodcinkowej historii „Lipowo. Zmowa milczenia” poznacie mieszkańców Lipowa – małej, sennej miejscowości otoczonej malowniczymi lasami i jeziorami na Kujawach. Życie tu przypomina sielankę, wszyscy się znają, szanują, mniej lub bardziej lubią, a głosem sumienia jest lokalny proboszcz. W rzeczywistości nad spokojnym Lipowem unosi się gęsta mgła tajemnicy, która spowija miasteczko od lat i wpisała się w jego krajobraz. A tutejsi ludzie doskonale nauczyli się w niej funkcjonować, prowadząc grę pozorów i perfekcyjnie chroniąc sekrety sąsiadów oraz, przede wszystkim, swoje. Na terytorium Lipowa spotykają się również dwa religijne światy: za dnia chrześcijański w lokalnej parafii oraz zakonie, w nocy – pogański na słynnej Polanie Czarownic na obrzeżach miejscowości.

Pewnego dnia do miasteczka, w sam środek zżytej społeczności, trafia Weronika Nowakowska (Julia Kijowska), pisarka szukająca spokoju oraz ucieczki od życia i kłopotów, które zostawiła za sobą w stolicy. Wkrótce po jej przyjeździe w Lipowie dochodzi do tragicznych wydarzeń – ginie siostra z lokalnego zakonu, w którym obowiązują śluby milczenia. W jednej chwili w małym miasteczku każdy staje się podejrzany! Szef lokalnej policji, młody i ambitny Daniel Podgórski (Piotr Pacek), widząc zaangażowanie nowej mieszkanki, decyduje się na bardzo odważny ruch – wbrew wszystkim wciąga Weronikę w sprawę. Z każdym dniem kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety miasteczka. Ale żeby dojść do prawdy, pisarka musi nie tylko wydobyć na światło dzienne głęboko skrywane tajemnice mieszkańców Lipowa, ale również stawić czoła swojej własnej. A przede wszystkim złamać zmowę milczenia!

Lipowo. Zmowa milczenia W PLAYER.PL: Prawda na temat tajnych zabaw we Flaucie wychodzi na jaw!

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości