Katarzyna Puzyńska oceniła obsadę serialu "Lipowo. Zmowa milczenia"

Katarzyna Puzyńska oceniła obsadę serialu "Lipowo Zmowa milczenia"
Serial "Lipowo. Zmowa milczenia" powstał na motywach powieści "Motylek" Katarzyny Puzyńskiej. Pisarka oceniła dla nas obsadę serialu. Jest bardzo zadowolona!

WSZYSTKIE ODCINKI SERIALU "LIPOWO. ZMOWA MILCZENIA" JUŻ DOSTĘPNE W PLAYER.PL.

Serial Player Original oparty jest na motywach książki "Motylek" autorstwa Katarzyny Puzyńskiej, która rozpoczyna składającą się obecnie z piętnastu tomów sagę o Lipowie. Nie jest tajemnicą, że wiele wątków serialu nie pokrywa się z wątkami z książki, a z biegiem historii coraz bardziej się ze sobą różnią. W niektórych przypadkach również wygląd serialowych bohaterów bardzo odbiega od prezencji ich książkowych pierwowzorów. Najwięcej kontrowersji wśród czytelników i miłośników sagi Lipowo przyniósł wygląd Weroniki Nowakowskiej.

Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 8
Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 8

Katarzyna Puzyńska - co sądzi o obsadzie serialu "Lipowo. Zmowa milczenia"?

Choć sama pisarka przyznaje, obsadzenie Julii Kijowskiej w roli Weroniki Nowakowskiej mogło być przez wielu fanów jej kryminałów uznane za kontrowersyjne, ona jest zadowolona z obsady serialu "Lipowo. Zmowa milczenia". - Myślę, że to jest naprawdę bardzo fajna obsada - powiedziała w rozmowie z nami.

Bardzo się cieszę z obecności pani Doroty Kolak, która gra Klementynę. To jest bardzo istotna postać w moich książkach. To jest niezwykle doświadczona aktorka, bardzo różnorodna. 
powiedziała Katarzyna Puzyńska
Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 7
Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 7

Serial "Lipowo. Zmowa milczenia" - obsada

W głównie role serialu Player Original wcielili się Julia Kijowska oraz Piotr Pacek. Oprócz nich w tej produkcji można też obejrzeć między innymi Olafa Lubaszenkę, Eryka Kulma Jr., Agnieszkę Suchorę, Mariusza Bonaszewskiego, Marcina Sztabińskiego, Beatę Kawkę, Julię Konarską, Antoniego Sztabę, Dorotę Kolak, Krzysztofa Wacha, Magdalenę Żak, Martę Malinowską i Jana Wieczorkowskiego.

Julia Konarska w roli Blanki? No idealna, taka jak w książkach. Bardziej dokładnego odzwierciedlenia się chyba nie dało
powiedziała Katarzyna Puzyńska
Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 7
Lipowo. Zmowa milczenia, odcinek 7

Autor: Kaja Krasnodębska

Reporter: Kaja Krasnodębska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie