Wiktoria Różańska i Natalia Węgrzynowska o WOŚP 2024. Co jest ważne w tej akcji?

Wiktoria i Natalia na WOŚP 2024
Wiktoria Różańska i Natalia Węgrzynowska, uczestniczki 12. edycji Top Model odwiedziły strefę TVN podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie, co sądzą na temat takich inicjatyw oraz jakie mają osobiste doświadczenia związane z WOŚP.

Natalia Węgrzynowska to finalistka 12. edycji Top Model. Razem z koleżanką z programu, Wiktorią Różańską, w niedzielę 28 stycznia pojawiły się w strefie TVN podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Modelki opowiedziały nam o swoich przemyśleniach odnośnie pomagania oraz osobistych doświadczeniach dotyczących Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak się okazuje, akcja jest bardzo bliska ich sercom.

Ja od najmłodszych lat starałam się pomagać i zapisywałam się jako wolontariuszka do zbierania pieniędzy. Jestem z mniejszego miasta, więc za dużo osób do tego chętnych nie było, dlatego zawsze mnie to jeszcze bardziej motywowało. Razem z mamą chodziłyśmy i zbierałyśmy pieniądze. Cieszę się, że mogę chociaż taką małą cząsteczkę od siebie dawać!
Natalia Węgrzynowska
Z rodziną od zawsze wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku pierwszy raz mam okazję być tutaj, w sercu WOŚP.
Wiktoria Różańska

WOŚP 2024: Kto pojawił się w strefie TVN?

Z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, stacja TVN przygotowała wyjątkową strefę, która stała się miejscem nie tylko odpoczynku, ale także serdecznych rozmów z gwiazdami stacji, takimi jak: Dorota Gardias, Malwina Wędzikowska czy Krzysztof Skórzyński. Na miejscu pojawili się również znani i lubiani uczestnicy programu "Top Model" - Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal, Wiktoria Różańska oraz gwiazdy "Hotelu Paradise" - Nathalia Fok, Beata Postek i Jan Pyrek. Strefa TVN była miejscem, gdzie można było wypić rozgrzewającą herbatę, zrelaksować się, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z gośćmi. Jednak przede wszystkim była to przestrzeń, gdzie wspierano i świętowano 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gwiazdy TVN o WOŚP 2024: "Łza kręci się w oku, kiedy tak dużo ludzi chce pomóc"

32. finał WOŚP: Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana została pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

32. Finał WOŚP: Katarzyna Kieli i Jurek Owsiak
32. Finał WOŚP: Katarzyna Kieli i Jurek Owsiak

TVN Warner Bros. Discovery wspiera WOŚP

Już ósmy rok TVN Warner Bros. Discovery jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z roku na rok coraz więcej osób wspiera tę niezwykłą inicjatywę, wystawiając na licytacje różne przedmioty lub interesujące spotkania. Działania WOŚP wsparła również Grupa Warner Bros. Discovery oraz Katarzyna Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN. Z jej rąk powędrował czek na kwotę 1 000 000 złotych, który zasili tegoroczną zbiórkę.

Cieszymy się, że możemy grać z większym rozmachem i cieszymy się, że możemy Ci przekazać ten czek od całej rodziny Warner Bros. Discovery. Jeden milion złotych, bo wiemy, że pójdzie w najlepsze możliwie ręce. Dziękujemy.
Katarzyna Kieli
32. Finał WOŚP: Katarzyna Kieli przekazuje czek na milion złotych na ręce Jurka Owsiaka

Autor: Iga Kugiel

Reporter: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie