Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Cukier spada"

Razem odNowa: "Cukier spada"
W piątym odcinku Ewa Chodakowska i Joanna Krupa odwiedzą parę z Wierzbicy, Elwirę i Marcina, którzy poznali się jako nastolatkowie. Będą pracowali nad poprawą sylwetek i swojej relacji. Zobaczcie przedpremierowy fragment z 5. odcinka!

Każdy, kto ćwiczy, wie, że czas redukcji kalorii to także zmiana nawyków żywieniowych. U Marcina to bardzo napięty okres. Łatwo można go zdenerwować. Mały problem urasta do rangi olbrzymiego, przez co łatwo dochodzi do kłótni. Pojawiają się trudne emocje i rozdrażnienie. Dieta nie jest dla niego łatwą sprawą. Mimo wszystko, ma nadzieję, że przechodzi właśnie najtrudniejsze momenty związane z początkiem diety. Po kłótni z żoną Marcin wsiada do samochodu, próbując odetchnąć. Dzwoni do przyjaciela, aby się wygadać i uspokoić.

Razem odNowa - odcinek 5

Elwira i Marcin z Wierzbicy są "od zawsze” razem. Poznali się jako nastolatkowie. Byli dla siebie pierwszymi poważnymi partnerami. Mają trójkę prawie dorosłych dzieci. Przez długi czas funkcjonowali jako idealna, szczęśliwa rodzina. Ale kilkanaście lat temu wydarzyło się coś, co do dziś, szczególnie Elwirze, nie daje spokoju. Marcin pracował wtedy poza domem, do rodziny przyjeżdżał właściwie tylko w weekendy. Pewnego dnia, przez przypadek, Elwira zobaczyła na telefonie męża wiadomość od innej kobiety. Zaczęła podejrzewać Marcina o zdradę. Ten nigdy się do niej nie przyznał, twierdzi, że relacja z inną kobietą zakończyła się na etapie rozmów i wspólnej kawy. W tamtym momencie Elwira postanowiła ratować rodzinę, zagryźć zęby i próbować o wszystkim zapomnieć. Jednak od lat, przy każdym konflikcie, każdej kłótni, temat wypływa na nowo. Małżeństwo zgłosiło się do programu, bo chce zamknąć raz na zawsze tę historię. To też moment, kiedy ich dzieci są już prawie dorosłe i kiedy znów mają czas dla siebie oraz swojego związku. Elwira i Marcin muszą przezwyciężyć codzienną rutynę i przyjrzeć się swojej diecie - oboje przytyli bowiem od dnia ślubu. Szczególnie dużo żywieniowych grzechów ma na swoim sumieniu Marcin. Czy prowadzące zmotywują ich do walki o zdrowie i małżeństwo?

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

podziel się:

Pozostałe wiadomości