"Czy jest możliwe, żebyśmy umarli na zawał?". Śmieszne momenty w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Śmieszne momenty w programie
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rywale w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonali bardzo trudne zadania. Pomimo to dobry humor nie opuszczał Gosi i jej konkurentów. Przypominamy zabawne chwile z reality show.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - śmieszne momenty w programie

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" pokazała swoje nowe oblicze. Zmierzyła się w sześciu dyscyplinach z sześcioma mężczyznami. Rywalami Małgosi byli: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz. Wspierały ją trenerki Joanna Jędrzejczyk oraz Zofia Szawernowska. Pomimo trudności dobry humor nie opuszczał Małgosi i jej konkurentów. Przypominamy zabawne chwile z reality show.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Max >>>

Wszyscy panowie razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan wykonali trudne fizycznie zadania oraz zrealizowali ekstremalne sportowe wyzwania. Łukasz Orbitowski pływał w Bałtyku, w lodowatej wodzie. Łukasz Kadziewicz wspinał się na komin, który ma ponad 250 metrów wysokości. Piotr Głowacki wcielił się w rolę drwala. Wojtek Łozowski stoczył pojedynek z biathlonu w warunkach zimowych. Kuba Nowaczkiewicz przeszedł po slackline na dużej wysokości. Kajetan Kajetanowicz przygotował wyzwanie rowerowe. Dla wszystkich były to nowe wyzwania. Na przygotowanie się do rywalizacji Małgosia oraz przeciwnicy mieli zaledwie kilka tygodni. Trenowali ze specjalistami w każdej z dziedzin.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - na czym polega program?

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Zobacz fragmenty z pierwszego odcinka:

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, odcinek 1.

Źródło: TVN
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia w wannie z kostkami lodu
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia w wannie z kostkami lodu
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała trening w jeziorze
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała trening w jeziorze
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Orbitowski trenowali w wodospadzie
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Orbitowski trenowali w wodospadzie
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan czuła się, jakby umierała
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan czuła się, jakby umierała
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Orbitowski wygrał wyścig w lodowatym Bałtyku
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Orbitowski wygrał wyścig w lodowatym Bałtyku

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?