"Chciałam, żeby kobiety miały poczucie, że mogą zrobić wszystko". Małgosia Rozenek-Majdan podsumowuje program

"Chciałam, żeby kobiety miały poczucie, że mogą zrobić wszystko". Małgosia Rozenek-Majdan podsumowuje program
Małgosia Rozenek-Majdan, Zosia Szawernowska i Joasia Jędrzejczyk podsumowały rywalizację z mężczyznami w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Jak poszło Małgosi Rozenek-Majdan?

Małgosia i jej trenerki znalazły chwilę, żeby porozmawiać o postępach wykonanych przez gwiazdę podczas programu. Rozenek-Majdan przyznała też, że nauczyła się czegoś o sobie.

- Nauczyłam się tego, że ciągle się boję. To jest coś, z czym najbardziej sobie nie radzę. Ale też zaczęłam dostrzegać, że przesuwam sobie granice tego. Że mam takie coś, że wyrwę takie pół centymetra z tego strachu. Okej, wyrwałam, siadam, to już jest moja ziemia. Czuję się trochę jak żołnierz na polu bitwy, który wyrywa każde pół centymetra ziemi wroga - powiedziała Małgosia.

Chciałam, żeby kobiety miały poczucie, że mogą zrobić wszystko 
Małgosia Rozenek-Majdan

Zosia Szawernowska, trenerka mentalna Małgosi, dodała:

- Ja zapamiętałam takie jedno hasło, które powiedział ci Bartek, kiedy uczyłaś się wspinać. Kiedy boisz się, to znaczy, że trzeba zrobić krok naprzód - przyznała trenerka.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Wyzwanie Małgosi Rozenek-Majdan w 6. odcinku

W finałowym odcinku Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzyła się z człowiekiem, dla którego szybkość i niebezpieczeństwo to chleb powszedni. Kierowca rajdowy i mistrz świata, Kajetan Kajetanowicz, porzucił na chwilę cztery koła i postawił Małorzacie wyzwanie wyścigu… na dwóch! Ale też w nie byle jakiej lokalizacji - finał rowerowej rywalizacji odbył się na zboczu Skrzycznego, czyli najwyższej góry Beskidu Śląskiego!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Źródło: Bartosz Krupa
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
+6
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - Zofia Szawernowska

Zofia Szawernowska to psycholożka sportu i biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w sporcie wyczynowym. Posiada czarny pas w Brazylijskim Jiu Jitsu, jest trzykrotną mistrzynią świata i wielokrotną mistrzynią Europy oraz Polski. Osiągnięcia zawodnicze w sportach walki umożliwiły jej wypracowanie narzędzi pozwalających skutecznie radzić sobie z ogromną presją, stresem, motywacją oraz odblokowaniem pełnego potencjału podczas rywalizacji. Pracuje z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych m.in. tenisistami, zawodnikami MMA oraz osobami ze świata biznesu i show-biznesu.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Szawernowska o treningach mentalnych z Rozenek-Majdan
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych zawodniczek sztuk walki. Jako 16-latka rozpoczęła treningi boksu tajskiego i już po pół roku została mistrzynią Polski w tej dyscyplinie. Joanna rywalizowała w muay thai przez 10 lat i pobiła rekord 70 zwycięstw, zdobywając sześciokrotnie mistrzostwo świata i pięć razy mistrzostwo Europy. Jako pierwsza Polka trafiła do renomowanej organizacji UFC (Ultimate Fighting Championship), w której kilkukrotnie broniła tytułu mistrzowskiego w wadze słomkowej. Karierę sportową zakończyła w 2022 roku.

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości