"Mówiłem Małgosi, że nie chcę jej polubić". Kajetan Kajetanowicz o spotkaniu z Rozenek-Majdan

Kajetan Kajetanowicz o Małgosi Rozenek-Majdan. "Mówiłem jej, że nie chcę jej polubić"
Kajetan Kajetanowicz, mistrz świata w rajdach samochodowych, rzuca Małgosi Rozenek-Majdan wyzwanie. Czy rywalka zaskoczyła go ambicją?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Jakie wyzwanie czeka Rozenek-Majdan w 6. odcinku?

Kajetan Kajetanowicz miał swoje wyobrażenie o Małgosi Rozenek-Majdan, zanim przystąpili do rowerowej rywalizacji. Czy zaskoczyła go sportowa postawa gwiazdy?

- Poznaliśmy się z Małgosią wcześniej, przecinaliśmy się na różnego rodzaju wydarzeniach, imprezach charytatywnych, ale myślę, że tak jak większość z nas znałem Małgosię od tej takiej bardziej strony nazwijmy to celebryckiej, kobiety delikatnej, natomiast kręcąc się już trochę przysłowiowo po ziemi, wiedziałem, że ona decydując się, przystępując do tego programu też wie co robi i tutaj się nie zawiedliśmy- wspomina rajdowy mistrz.

Ten program moim zdaniem zmieni percepcję postrzegania jej osoby jak i generalnie kobiet.
Kajetan Kajetanowicz o Małgosi Rozenek-Majdan

- Ja się spodziewałem tego, że Małgosia jest kobietą silną. W show biznesie też musisz być twardym, natomiast szczerze mówiąc, to co pokazała przerosło oczekiwania wszystkich uczestników - podsumował Kajetanowicz.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: rywalizacja na rowerach

W kolejnym odcinku Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzy się z człowiekiem, dla którego szybkość i niebezpieczeństwo to chleb powszedni. Kierowca rajdowy i mistrz świata, Kajetan Kajetanowicz, porzuci na chwilę cztery koła i postawi Małorzacie wyzwanie wyścigu… na dwóch! Ale też w nie byle jakiej lokalizacji - finał rowerowej rywalizacji odbędzie się na zboczu Skrzycznego, czyli najwyższej góry Beskidu Śląskiego!

Zawodników czekają mordercze podjazdy, podczas których z pewnością wyleją z siebie litry potu! Poza determinacją i żelazną kondycją będą musieli wykazać się także stalowymi nerwami, w górach czekają ich bowiem niebezpieczne i szybkie zjazdy. Na przygotowania i treningi mają tylko trzydzieści dni! Ich trenerem będzie pierwszy mistrz Polski w zjeździe rowerowym, Szymon "Siara" Syrzistie. W odcinku pojawi się także wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim z Rio de Janeiro (2016) i z Pekinu (2008), mistrzyni świata MTB, wielokrotna medalistka Polski, Europy i świata w kolarstwie górskim – Maja Włoszczowska! Kto będzie górą?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
+6
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Kajetan Kajetanowicz?

Kajetan Kajetanowicz - najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, czterokrotny mistrz Polski. Propagator bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Kajetan Kajetanowicz przygotował dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wyzwanie rowerowe. Będą jechali na rowerach z dużą prędkością.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości