"Moja rodzina trochę dziwiła się na początku". Dlaczego Kajetan Kajetanowicz rzucił wyzwanie Małgosi Rozenek-Majdan?

Kajetan Kajetanowicz: "Moja rodzina dziwiła się na początku"
Kajetan Kajetanowicz, mistrz świata w rajdach samochodowych, rzuca Małgosi Rozenek-Majdan wyzwanie. Będą się ścigać na rowerach!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Jakie wyzwanie czeka Rozenek-Majdan w 6. odcinku?

- Ja miałem wiele propozycji wzięcia udziału w różnych produkcjach, nie zdecydowałem się. Tutaj jest to wyzwanie sportowe, tutaj też mogę coś zaciągnąć do rajdu, bo jednak trenując na rowerze przygotowuję się choćby fizycznie - opowiedział Kajetan Kajetanowicz.

Nie mam zbyt dużo okazji trenowania na rowerze, tutaj trochę mam ból, ale właśnie między innymi dlatego wziąłem to zadanie, podjąłem rękawicę
Kajetan Kajetanowicz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Źródło: Bartosz Krupa

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: rywalizacja na rowerach

W kolejnym odcinku Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzy się z człowiekiem, dla którego szybkość i niebezpieczeństwo to chleb powszedni. Kierowca rajdowy i mistrz świata, Kajetan Kajetanowicz, porzuci na chwilę cztery koła i postawi Małorzacie wyzwanie wyścigu… na dwóch! Ale też w nie byle jakiej lokalizacji - finał rowerowej rywalizacji odbędzie się na zboczu Skrzycznego, czyli najwyższej góry Beskidu Śląskiego!

Zawodników czekają mordercze podjazdy, podczas których z pewnością wyleją z siebie litry potu! Poza determinacją i żelazną kondycją będą musieli wykazać się także stalowymi nerwami, w górach czekają ich bowiem niebezpieczne i szybkie zjazdy. Na przygotowania i treningi mają tylko trzydzieści dni! Ich trenerem będzie pierwszy mistrz Polski w zjeździe rowerowym, Szymon "Siara" Syrzistie. W odcinku pojawi się także wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim z Rio de Janeiro (2016) i z Pekinu (2008), mistrzyni świata MTB, wielokrotna medalistka Polski, Europy i świata w kolarstwie górskim – Maja Włoszczowska! Kto będzie górą?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
+6
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Kajetan Kajetanowicz?

Kajetan Kajetanowicz - najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, czterokrotny mistrz Polski. Propagator bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Kajetan Kajetanowicz przygotował dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wyzwanie rowerowe. Będą jechali na rowerach z dużą prędkością.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości