Nowaczkiewicz o rywalizacji z Rozenek-Majdan. "Szacun za podjęcie próby"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Nowaczkiewicz o rywalizacji z Rozenek-Majdan
Źródło: TVN
Kuba Nowaczkiewicz będzie rywalem Małgosi Rozenek-Majdan w reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". W 5. odcinku zmierzą się ze sobą na slackline. Influencer skomentował damsko-męską rywalizację w reality show TVN.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz": Kuba Nowaczkiewicz o rywalizacji z Małgosią Rozenek-Majdan

Kuba Nowaczkiewicz to influencer, który swoją popularność zdobył dzięki występom podczas gal freakfight. Obecnie podbija rynek muzyczny. Uczestnik "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" podzielił się swoją opinią na temat rywalizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan z mężczyznami w reality show.

Ja bym właśnie nie nadawał temu programowi jakiejś zbędnej ideologii kobieco – męskiej. Wydaje mi się, że to jednak może więcej popsuć. Po prostu Małgosia chce coś sobie udowodnić, my jej daliśmy taką możliwość. Jak wygra – super. Jeśli nie, to szacun za podjęcie próby
- powiedział Kuba Nowaczkiewicz.
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz z trenerem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz z trenerem
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o godz. 21:35 w TVN. Program możesz obejrzeć również w Player.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan w każdym z epizodów podejmuje wyzwanie rzucone jej przez jednego z mężczyzn. Uczestnicy programu to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obie pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives. Program w polskiej wersji składa się z 6 odcinków.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości