Co pada po pytaniu "Kto tam?" w piosence Kasi Sobczyk?

Milionerzy: Na pytanie Kasi Sobczyk "Kto tam?" pada odpowiedź?
We wtorek w Milionerach swoją grę rozpocznie Przemysław Tosza. Czy uda mu się odpowiedzieć na wszystkie dwanaście pytań?

Milionerzy. Przemysław Tosza stanie przed szansą wygrania miliona złotych

Przemysław Tosza przyjechał z Bytomia. Jest kierownikiem apteki i nie planuje rzucać pracy, ale "milion by się przydał". Przed nim dwanaście pytań do miliona. Czy będzie jednym ze szczęśliwców, który odpowie na wszystkie pytania Huberta Urbańskiego?

Przemek swoją grę zacznie od pytania, które zdecydowanie nie należy do jego ulubionej dziedziny:

Na pytanie Kasi Sobczyk "Kto tam?" pada odpowiedź:

A: lew

B: hipopotam

C: małpa

D: żyrafa

– Tak z automatu to się nasuwa odpowiedź hipopotam, ale czy tak jest faktycznie? No nic, spróbujmy pół na pół ostatecznie - uznaje Przemek.

Czy koło 50:50 rozwieje jego wątpliwości? Oglądaj "Milionerów" w Playerze oraz TVN dziś o 20:55.

Ile osób wygrało milion w "Milionerach"?

Do tej pory mieliśmy siedmiu milionerów w polskiej edycji programu. Krzysztof Wójcik sięgnął po najwyższą nagrodę w 2010 roku. W 2018 roku emerytowana nauczycielka Maria Romanek została drugą polską milionerką, a jako trzecia, w 2019 roku, czek otrzymała Kasia Kant-Wysocka. Dwa lata później bank rozbił muzykolog Jacek Iwaszko, a w 2022 roku piątym milionerem został Tomasz Orzechowski, który zasłynął niezwykle opanowaną grą. Na początku 2024 roku szóstym milionerem został Mateusz Żaboklicki. Tomek Boruch dołącza do grona zwycięzców jako siódmy.

Reporter: Anna Szafrańska

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości