"Ten program jest prawdziwy i pokazuje kobiety w innym świetle". Kajetan Kajetanowicz o rywalizacji w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Kajetan Kajetanowicz: "Ten program jest prawdziwy i pokazuje kobiety w innym świetle"
Kajetan Kajetanowicz, mistrz świata w rajdach samochodowych, rzuca Małgosi Rozenek-Majdan wyzwanie. Powiedział nam, dlaczego warto obejrzeć program!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Jakie wyzwanie czeka Rozenek-Majdan w 6. odcinku?

Rywalizacja Małgosi z Kajetanem w finałowym odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek 21 maja o 21:35. Jak wybitny kierowca odbiera ten projekt?

- Uważam, że program "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" warto obejrzeć nie tylko dlatego, że jest to fajne spędzenie czasu, ale jest przede wszystkim prawdziwy. Nie ma w tym niczego, co byłoby naciągnięte - mówi Kajetanowicz.

Jeżeli Małgosia ma wygrać i chce wygrać, to musi sobie na to zasłużyć. Jeżeli uczestnik, jej rywal chce to zrobić, to musi dać z siebie wszystko, nie może odpuszczać
- deklaruje Kajetan Kajetanowicz

Rajdowy mistrz przyznaje też, że postawa Małgosi Rozenek-Majdan zasługuje na szacunek:

Myślę, że warto też obejrzeć ten program, dlatego że to pokazuje kobiety w innym świetle.

- Ja wiem, że kobiety są mocne. Wielu z nas wie, wielu facetów również. Ma dużą pokorę, duży respekt czuje przed kobietami, rywalizując z nimi czasami w pracy, czy w różnych dyscyplinach. Natomiast ten program pokazuje trochę inny, wyższy zdecydowanie level tego, co potrafią kobiety - podsumował Kajetanowicz.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: rywalizacja na rowerach

W kolejnym odcinku Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzy się z człowiekiem, dla którego szybkość i niebezpieczeństwo to chleb powszedni. Kierowca rajdowy i mistrz świata, Kajetan Kajetanowicz, porzuci na chwilę cztery koła i postawi Małorzacie wyzwanie wyścigu… na dwóch! Ale też w nie byle jakiej lokalizacji - finał rowerowej rywalizacji odbędzie się na zboczu Skrzycznego, czyli najwyższej góry Beskidu Śląskiego!

Zawodników czekają mordercze podjazdy, podczas których z pewnością wyleją z siebie litry potu! Poza determinacją i żelazną kondycją będą musieli wykazać się także stalowymi nerwami, w górach czekają ich bowiem niebezpieczne i szybkie zjazdy. Na przygotowania i treningi mają tylko trzydzieści dni! Ich trenerem będzie pierwszy mistrz Polski w zjeździe rowerowym, Szymon "Siara" Syrzistie. W odcinku pojawi się także wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim z Rio de Janeiro (2016) i z Pekinu (2008), mistrzyni świata MTB, wielokrotna medalistka Polski, Europy i świata w kolarstwie górskim – Maja Włoszczowska! Kto będzie górą?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
+6
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Kajetan Kajetanowicz?

Kajetan Kajetanowicz - najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, czterokrotny mistrz Polski. Propagator bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Kajetan Kajetanowicz przygotował dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wyzwanie rowerowe. Będą jechali na rowerach z dużą prędkością.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6

Autor: A. Raczkowska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości