Kajetan Kajetanowicz: "Codziennie przegrywam z kobietą, która mieszka w naszym domu"

"Codziennie przegrywam z kobietą, która mieszka w naszym domu". Kajetan Kajetanowicz o rywalizacji damsko-męskiej
Kajetan Kajetanowicz, mistrz świata w rajdach samochodowych, rzuca Małgosi Rozenek-Majdan wyzwanie. Czy umie przegrywać z kobietami?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Jakie wyzwanie czeka Rozenek-Majdan w 6. odcinku?

- Decydując się na udział w tym programie, nie miałem żadnych wątpliwości, uwielbiam wyzwania, to, że walczę z kobietą, nie ma dla mnie znaczenia. Ktoś mi powiedział: Kajetan, tu masz więcej do stracenia, być może, ale ja codziennie przegrywam z kobietą, kobietą, która mieszka w moim domu, która mieszka w naszym domu, z jej cierpliwością, z jej zaangażowaniem w niektóre tematy - opowiada mistrz.

Przyznam, że nie umiem przegrywać, tutaj niestety jeszcze muszę nadrobić wiele w tej materii, mam nadzieję, że Małgosia nie będzie mnie uczyć przegrywać
Kajetan Kajetanowicz

Rywalizacja Małgosi z Kajetanem w finałowym odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek 21 maja o 21:35!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Źródło: Bartosz Krupa

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: rywalizacja na rowerach

W kolejnym odcinku Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzy się z człowiekiem, dla którego szybkość i niebezpieczeństwo to chleb powszedni. Kierowca rajdowy i mistrz świata, Kajetan Kajetanowicz, porzuci na chwilę cztery koła i postawi Małorzacie wyzwanie wyścigu… na dwóch! Ale też w nie byle jakiej lokalizacji - finał rowerowej rywalizacji odbędzie się na zboczu Skrzycznego, czyli najwyższej góry Beskidu Śląskiego!

Zawodników czekają mordercze podjazdy, podczas których z pewnością wyleją z siebie litry potu! Poza determinacją i żelazną kondycją będą musieli wykazać się także stalowymi nerwami, w górach czekają ich bowiem niebezpieczne i szybkie zjazdy. Na przygotowania i treningi mają tylko trzydzieści dni! Ich trenerem będzie pierwszy mistrz Polski w zjeździe rowerowym, Szymon "Siara" Syrzistie. W odcinku pojawi się także wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim z Rio de Janeiro (2016) i z Pekinu (2008), mistrzyni świata MTB, wielokrotna medalistka Polski, Europy i świata w kolarstwie górskim – Maja Włoszczowska! Kto będzie górą?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
+6
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Kajetan Kajetanowicz?

Kajetan Kajetanowicz - najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, czterokrotny mistrz Polski. Propagator bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Kajetan Kajetanowicz przygotował dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wyzwanie rowerowe. Będą jechali na rowerach z dużą prędkością.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 6

Autor: A. Raczkowska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości