Pierwszy trening i od razu upadek. Rozenek-Majdan o biathlonie: "To będzie kabaret"

Pierwszy trening i od razu upadek. Rozenek-Majdan o biathlonie: "To będzie kabaret"
Wojtek Łozowski rzucił wyzwanie Małgosi Rozenek-Majdan. Biathlon bardzo ją ucieszył... aż do pierwszego treningu!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Jakie wyzwanie czeka Rozenek-Majdan w 4. odcinku?

Na wieść o biathlonie, czyli zimowym sporcie olimpijskim, Małgosia Rozenek-Majdan była zachwycona. Jak przyznaje, uwielbia oglądać zawody w tej dyscyplinie, a w dzieciństwie jeździła z rodzicami na nartach biegowych.

Pierwszy trening pod okiem Ryszarda Śmietańskiego, byłego zawodowego biathlonisty, szybko zweryfikował wyobrażenia o szybkim biegu na nartach. Pierwsze momenty to ciągłe upadki i rozjeżdżające się narty oraz walka o utrzymanie równowagi. Małgosia przyznała, że wyśmiało ją nawet dziecko obserwujące jej zmagania!

To będzie kabaret
- Małgosia Rozenek-Majdan o odcinku z biathlonem

Na czym polega biathlon?

Biathlon to zawody zimowe. Zawodnicy muszą pokonać dystans, który zwykle wynosi od 7,5 km do 20 km, może być to zatem np. 10 km czy 15 km. Podczas biegu mają w określonych odstępach czasowych zająć stanowiska na strzelnicy. Strzały oddają z pozycji leżącej lub stojącej – w czasie całego biegu odbywa się to 2 lub 4 razy.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
+7
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Wojtek Łozowski?

Muzyk, wokalista, autor tekstów, a także założyciel i były wokalista grupy Afromental. Aktor, juror oraz uczestnik programów rozrywkowych. 

Wyzwanie, które rzuci Małgorzacie Rozenek-Majdan, będzie polegało na ukończeniu biathlonu, czyli biegów narciarskich połączonych ze strzelectwem zimą.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości