Rozenek-Majdan trafiła do szpitala w czasie programu. "Poczułam ból jak cho**ra"!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia Rozenek-Majdan czeka na diagnozę po kontuzji kolana
Małgosia Rozenek-Majdan uszkodziła sobie kolano podczas treningów w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Rozenek-Majdan z kontuzją kolana w biathlonie

Mordercze treningi do biathlonu, w którym Rozenek-Majdan mierzy się z Wojtkiem Łozowskim, mają swoją cenę: kontuzję kolana.

- Upadłam całym ciężarem kolanami do przodu i tak mi aż wygięło kolano. W lewej nodze słyszałam dosłownie, jakby coś strzeliło z gumki i poczułam taki ból. Lewa noga mnie bolała jak cholera, prawa też. Pojechaliśmy do Polanicy z Rój do szpitala. Musieliśmy czekać na ortopedę, który operował kogoś po wypadku. Robił mi wszystkie badania i jego zdaniem mam w lewej nodze naderwane więzadło poboczne, piszczelowe. Jesteśmy w trakcie realizacji dużego programu telewizyjnego i to wszystko nagle się po prostu poszło. Jak o tym myślę, to mi się chce płakać. - opowiadała Rozenek-Majdan o wypadku.

Po kilku dniach Małgosia miała rezonans magnetyczny i konsultację z ortopedą. Dr Konrad Słynarski uspokoił Małgosię.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: ortopeda uspokaja Małgosię. Finał się odbędzie!

- To jest właśnie więzadło poboczne. Pani się przewróciła, to zrobiła Pani taki ruch, coś takiego, prawda? I ono się Pani naciągnęło. Jest stan zapalny, są dolegliwości bólowe, ale to są urazy, po których mniej więcej po trzech tygodniach można wrócić do uprawiania sportu - powiedział lekarz.

Małgosia zadzwoniła do męża, żeby przekazać mu dobre wiadomości, i przyznała:

Zastanawiam się, czy ja w ogóle czuję to, co czuję.  Czy jestem histeryczką?
Małgorzata Rozenek-Majdan

Na czym polega biathlon?

Biathlon to zawody zimowe. Zawodnicy muszą pokonać dystans, który zwykle wynosi od 7,5 km do 20 km, może być to zatem np. 10 km czy 15 km. Podczas biegu mają w określonych odstępach czasowych zająć stanowiska na strzelnicy. Strzały oddają z pozycji leżącej lub stojącej – w czasie całego biegu odbywa się to 2 lub 4 razy.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
+7
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Wojtek Łozowski?

Muzyk, wokalista, autor tekstów, a także założyciel i były wokalista grupy Afromental. Aktor, juror oraz uczestnik programów rozrywkowych. 

Wyzwanie, które rzuci Małgorzacie Rozenek-Majdan, będzie polegało na ukończeniu biathlonu, czyli biegów narciarskich połączonych ze strzelectwem zimą.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości