Nowy format "B&B Love" na antenie TVN jesienią!

Nowy format "B&B Love" na antenie TVN jesienią!
Nowy format "B&B Love" na antenie TVN jesienią!
Źródło: materiały prasowe
"B&B Love" to nowa produkcja, która zabierze widzów w miłosną podróż po świecie. W każdym odcinku będziemy mogli śledzić losy bohaterów prowadzących różne obiekty noclegowe poza granicami kraju i tych, którzy zdecydowali się je odwiedzić i poznać sposób życia swoich gospodarzy. Łączy ich jedno. Są singlami poszukującymi miłości. Czy uda im się znaleźć prawdziwe uczucie? Czy choć jeden z uczestników będzie miał od-wagę zameldować się na stałe?

"B&B Love" to nowa telenowela dokumentalna, która stawia na naturalność i autentyczność. Bohaterowie prowadzący obiekty Bed & Breakfast to odważne osoby, które zdecydowały się opuścić Polskę i z sukcesem rozkręcić własne biznesy hotelarskie za granicą. Mając za sobą wiele przeżyć i różne związki, teraz szukają tego, co najważniejsze – prawdziwej miłości.

Nowy format w TVN. O czym będzie "B&B Love"?

To nie jest kolejny randkowy program o niekończących się romantycznych piknikach i wypadach na plaże. To historia relacji w prawdziwym życiu, gdzie codzienność rzadko ustępuje miejsca bajce. Samotnych bohaterów prowadzących obiekty B&B, rozsianych po całym świecie, odwiedzą single, gotowi na to, by stać się częścią ich życia. Będą razem mieszkać, pracować i poznawać inną kulturę i kraj.

Połączy ich decyzja, czy rozpocząć wspólne życie. Kto zostanie tylko gościem, a kto będzie miał odwagę zameldować się na stałe? Odpowiedzi na te pytania odkryjemy na TVN już tej jesieni, w programie "B&B Love".

Producentem wykonawczym jest FremantleMedia Polska.

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości