Milionerzy: Piotr źle zrozumiał pytanie z matematyki. Chwilę później grał jednak dalej. Jak to możliwe?

Milionerzy: Piotr źle zrozumiał pytanie, ale udało mu się na nie dobrze odpowiedzieć!
W "Milionerach" zdarzają się pomyłki, potknięcia, które potrafią kosztować graczy dziesiątki tysięcy złotych. W zeszłym sezonie zdarzyła się jednak sytuacja, kiedy to gracz źle zrozumiał pytanie, a mimo to kontynował grę.

Piotr Szafrański z Wrocławia był graczem w 691. odcinku i zapisał się w historii programu jako gracz, któremu pomyłka wyszła na dobre. Pytanie za dwa tysiące złotych wymagało nieskomplikowanego obliczenia.

Ile liczb wśród wszystkich liczb nieparzystych większych od 70, a mniejszych od 79, jest podzielnych bez reszty przez 3?

Możliwie odpowiedzi:

A) cztery

B) trzy

C) dwie

D) jedna

Piotr szybko ustalił, która z odpowiedzi jest prawdopodobna i zdecydował się ją zaznaczyć. Dopiero po chwili dotarło do niego, że popełnił błąd w swoich obliczeniach. Mimo tego, już po chwili Hubert Urbański ogłosił, że Piotr wygyrwa dwa tysiące złotych. Jak to możliwe?

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

"Milionerzy" - o czym jest program?

Ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Milionerzy: Wielka nowość na wiosnę. Casting do nowego sezonu trwa!
Milionerzy: Wielka nowość na wiosnę. Casting do nowego sezonu trwa!
"Milionerzy" powrócą na antenę wiosną 2024 roku, a Hubert Urbański ma niespodziankę dla kolejnych graczy: nowe koło ratunkowe!

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

Autor: Anna Szafrańska

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości