Milionerzy: Ile trójstyków ma Polska? Czy znasz odpowiedź na pytanie za ćwierć miliona złotych?

Milionerzy: Marek miał szansę na 250 tysięcy, ale nie wiedział, ile trójstyków ma Polska
Kiedy gracz staje przed szansą wygrania ćwierć miliona złotych wątpliwości przy odpowiedzi na pytanie bywają ogromne. Zdarza się, że gracz zna tę prawidłową, a i tak decyduje się zakończyć grę.

Tak było w przypadku Marka. Pytanie za ćwierć miliona złotych brzmiało:

Ile trójstyków, czyli trójgranicznych punktów ma Polska?

A) dwa

B) trzy

C) pięć

D) sześć

Marek zdecydował się zrezygnować z gry. Pytanie, które zadał mu Hubert dotyczyło liczby trójstyków, czyli trójgranicznych punktów, które ma Polska. Gracz prawidłowo wyliczył sześć takich punktów, ale nie był pewien swojej odpowiedzi i zdecydował się zakończyć grę. Ostatecznie wygrał 125 tysięcy złotych.

Milionerzy: "Może kuszę los". Niestety, strzał Kasi był niecelny i straciła 35 tysięcy

"Milionerzy" - o czym jest program?

Ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Milionerzy: Wielka nowość na wiosnę. Casting do nowego sezonu trwa!
Milionerzy: Wielka nowość na wiosnę. Casting do nowego sezonu trwa!
"Milionerzy" powrócą na antenę wiosną 2024 roku, a Hubert Urbański ma niespodziankę dla kolejnych graczy: nowe koło ratunkowe!

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!