MasterChef Nastolatki: Jak Tomasz Jakubiak czuł się w roli jurora w 12. edycji programu "MasterChef"?

MasterChef Nastolatki: Jak Tomasz Jakubiał czuł się w roli jurora w dużym "MasterChefie"?
Trwają zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Wiosną 2024 w nowym programie TVN "MasterChef Nastolatki" zobaczmy Dorotę Szelągowską, Tomasza Jakubiaka i Michela Morana. W przerwie pomiędzy spytaliśmy Tomasza jak wspomina jurorowanie w programie "MasterChef".
MasterChef Nastolatki: Jakubiak, Szelągowska i Moran
Dorota Szelągowska
Michel Moran, Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak
Michel Moran, Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak
Dorota Szelągowska
+8
Zobacz galerię

- Nie wiem, czy w samym jurorowaniu jest jakaś różnica, czy to jest program "MasterChef Junior", czy "Masterchef". Na pewno przy dorosłych już jest takie troszeczkę większe obciążenie, to już trzeba zwracać uwagę na detale, trzeba też inaczej rozmawiać z tymi ludźmi, niż z dziećmi - przyznał Tomasz Jakubiak, który już raz jurorował program "MasterChef" a dwukrotnie program "MasterChef Junior".

MasterChef Nastolatki: Kogo łatwiej oceniać? Dzieci czy dorosłych?
MasterChef Nastolatki: Kogo łatwiej oceniać? Dzieci czy dorosłych?
Trwają zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Wiosną 2024 w nowym programie TVN "MasterChef Nastolatki" zobaczmy Dorotę Szelągowską, Tomasza Jakubiaka i Michela Morana. W przerwie pomiędzy spytaliśmy Tomasza kogo jest mu łatwiej oceniać: dzieci czy dorosłych?

MasterChef Nastolatki - zdjęcia trwają!

Wiosną 2024 w TVN zupełna nowość - "MasterChef Nastolatki", program w którym poznamy najlepszego kucharza w Polsce w wieku od 13 do 17 lat. O tym, kto otrzyma statuetkę, zadecydują jurorzy: Dorota Szelągowska, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W przeciwieństwie do innych wersji formatu "MasterChef" tym razem uczestnicy mogą liczyć również na wsparcie prowadzącego Michała Korkosza" "Rozkosznego", a także gości. Wśród nich m.in. Martyna Wojciechowska, Ewa Chodakowska i Sofia Konecka Menescal.

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!